VALORANT İsim Nasıl Değiştirilir?

Takip Et
VALORANT isim nasıl değiştirilir biliyor musunuz? Sizin için nasıl VALORANT isiminizi değiştirebileceğinizi derledik.

League of Legends’ın oldukça iyi yükselişinin ve espor arenalarının giderek daha kapsamlı etkinlikler halini almasının ardından VALORANT’ı piyasaya sürerek kendi kitlesinden FPS oyun meraklılarına da istediklerini veren Riot Games, son yılların belki de en sağlam yükselişini yaşayan oyun şirketlerinden biri haline gelmiş durumda.

Şu haberimizde de yer verdiğimiz üzere, oldukça fazla kişi tarafından hevesle takip edilen düzenli VALORANT turnuvaları gerçekleştirilirken (Örneğin VCT), Riot Games’in oyun için ayrıca oluşturduğu geliştirici ekip, her geçen gün oyunu geliştirilerek daha iyi performans sergilemesini sağlıyor ve şampiyon seçenekleri, farklılığı üzerinden de oyuncuları daha fazla oyuna katma yolunda çabalıyor.

League of Legends oynayan kitlenin önemli bir kısmı aynı zamanda VALORANT oynarken, oyun içerisindeki mekanikler ve geliştirilen, değiştirilen özellikler de oyuncuları VALORANT’ı sıkı sıkıya takipte bırakıyor.

Bu durumda tabii oyuna başlarken verdiğimiz bazı kararlar daha sonradan değiştirilmesi gerekenler olabilmekte, örneğin VALORANT isminizi oyuna başlarken çok önemsemediyseniz daha sonrasında değiştirmeniz gerekebilir. Ancak merak etmeyin, bu rehber tam olarak da bunun için yanınızda! VALORANT isim nasıl değiştirilir, sorusunun cevabını merak ediyorsanız, rehberimizin devamında bu sorunun cevabını bulabilirsiniz.

Riot Games’in her bir oyunu için ayrı hesap açmak oldukça zorlayıcı olabilir. Bunu düşünerek, oyuncuların elindeki Riot hesabını hem LOL, hem Teamfight Tactics hem de VALORANT gibi oyunlarda kullanabilme şansını tanıyan Riot Games aynı zamanda VALORANT isminizi değiştirme imkanı da tanımakta, ancak bunu 30 günde bir yapmanız gerekiyor ve ayrıca bunun için Riot ID’nizi de düzenlemeniz gerekmekte.

VALORANT isim nasıl değiştirilir?

İşte adım adım, “VALORANT isim nasıl değiştirilir?” sorusunun cevabı:

  1. Riot Games’in sitesine VALORANT oynarken kullandığınız hesap bilgileriyle giriş yapın,
  2. Email üzerinden hesabınızı henüz onaylatmadıysanız, onaylama işlemini gerçekleştirin,
  3. Riot Hesap Yönetimi sayfasına girdikten sonra sağ taraftaki bölmede mevcut hesap adınızı göreceksiniz,
  4. Riot ID’nizi görünmesini istediğiniz ad ile değiştirerek ayarları kaydedin,
  5. Ve tebrikler! Başarıyla VALORANT adınızı değiştirmiş bulunmaktasınız…

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Özel CSGO Telsiz Mesajları Nasıl Ayarlanır?

Sonraki İçerik

FIFA 22 Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler
""