Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

WWE 2K22 Süperstar Reytingleri Açıklanıyor

Takip Et
Geçtiğimiz seneyi boş geçen WWE serisi, bu sene mart ayında çıkaracakları WWE 2K22’nin oyuncu reytinglerini G4 işbirliği ile açıklayacak.
Görsel 4: WWE 2K22 Süperstar Reytingleri Açıklanıyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

WWE 2K22’nin piyasaya sürülmesine bir aydan kısa bir süre kaldı. 2K Sports, bu ayın başlarında Damian Priest ve kapak yıldızı Rey Mysterio’nun yer aldığı bir WWE 2K22 maçı göstermişti. Hayranlar, geliştiricilerin oyuna olan güvenini gösterdiğine inanmak istiyor çünkü WWE 2K20 pek çok hata ile doluydu ki Steam’deki incelemeler de bunu gösteriyor.

WWE 2K22’nin en güçlüsü Roman Reigns oldu.

Visual Concepts, WWE 2K22’deki bazı popüler süper yıldızların puanlarını zaten açıklamıştı. Roman Reigns ve Brock Lesnar şu anda en yüksek reytinglere sahip. Lesnar, WWE 2K22’de 94, Reigns 95 ile en üst sırada yer alıyor.

WWE, WWE 2K22’deki en iyi süper yıldızların oyuncu reytinglerini ortaya çıkarmak için G4 ile ortaklık kurdu. 15 Şubat’ta G4’ün Twitch ve YouTube kanallarında ve UpUpDownDown’ın YouTube kanalında özel bir şov gerçekleşecek. Etkinliğin ayrıca 16 Şubat Çarşamba günü, G4’ün yayın kanallarında da yayınlanması planlanıyor.

Etkinliği, WWE süperstarları King Woods ve Bayley ile G4’ten Alex “Goldenboy” Mendez ve Jirard “The Completionist” Khalil sunacak. Sunucular, her bir süperstarın reytingini tahmin etmeye çalışırken G4 stüdyosunda bazı mini oyunlar oynayacak ve aynı zamanda reytinglerle ilgili görüşlerini ve tepkilerini paylaşacaklar. Ayrıca etkinlikte Seth Rollins, Becky Lynch ve Rey Mysterio Jr. gibi diğer WWE süper yıldızları da yer alacak.

Ve tabii ki, WWE efsaneleri de WWE 2K22’nin kadrosunun bir parçası olacak. Visual Concepts daha önce Big Boss Man, Booker T, Chyna ve “Macho Man” Randy Savage’ın reytinglerini açıklamıştı. WWE 2K22’nin, Adam Cole ve Bray Wyatt gibi artık WWE’nin bir parçası olmayan süper yıldızları da içerebileceği bildiriliyor.

WWE 2K22’yi ön sipariş veren herkes, Undertaker Immortal Pack’i ücretsiz olarak alacak. Paket, The Undertaker’ın 3 oynanabilir versiyonunu WWE 2K22’ye ekleyerek The Phenom’un kariyerinin farklı aşamalarını vurguluyor. Kıyafetler, Survivor Series 1995’teki Phantom Mask, Attitude Era’dan Lord of Darkness ve WrestleMania 36’dan Boneyard Match.

WWE 2K22, 11 Mart’ta PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S için çıkış yapacak.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Xbox Game Pass Şubat Ayı İçin Yeni Oyunlar Sızdırıldı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Xbox Game Pass Şubat Ayı İçin Yeni Oyunlar Sızdırıldı

Sonraki İçerik
Görsel 6: Street Fighter 6 Resmi Olarak Duyuruldu - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Street Fighter 6 Resmi Olarak Duyuruldu

Alakalı İçerikler
""