Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Microsoft Flight Simulator’a Rekabetçi Uçak Yarışları Geliyor

Takip Et
En gerçekçi uçak simülasyonu Microsoft Flight Simulator’a rekabetçi çok oyunculu yarışlar eklenecek.

Diğer oyuncuların uçaklarını görmek ve onların yanında uçmak, her zaman Microsoft Flight Simulator’ın devasa simülasyonunun büyük bir parçası olmuştur. Ancak bu sonbaharda işler çok daha kıyasıya bir hal alacak. Microsoft, ünlü yüksek hızlı hava yarışlarını bu sonbaharda çıkacak bir genişlemede Microsoft Flight Simulator’a eklemek için Reno Air Racing Association ile ortaklık kurdu.

Reno Air Races genişlemesi, aslında simülasyon oyununa rekabetçi çok oyunculu yarışları ekleyecek. Bununla birlikte, oyuncular Nevada, Reno’da düzenlenen Stihl Ulusal Şampiyonası Hava Yarışlarına katılabilecek ve yarışabilecekler. Bu, yerden sadece 50-250 fit yükseklikte 500 mil hızla uçan yarış uçakları ile kıyasıya yarış demek.

Flight Simulator başkanı Jorg Neumann, Reno Air Races’in, Microsoft Flight Simulator’ın ilk büyük genişlemesini temsil ettiğini ve çeşitli yüksek hızlı yarış uçaklarını içereceğini söyledi. Arkadaşlarınıza karşı ve dünyanın her yerinden pilotlarla kafa kafaya uçabileceksiniz. Reno Air Races genişlemesinin çıkış tarihi henüz açıklanmadı, ancak bu sonbaharda çıkacak.

Microsoft Flight Simulator için World Update VI, Eylül ayında gelecek.

Elbette Microsoft Flight Simulator’a giden yolda olanlar bu kadar değil. Almanya, Avusturya ve İsviçre bölgesini öne çıkaran World Update VI, 7 Eylül’de geliyor. Bu güncelleme, 100 el yapımı ilgi çekici nokta ve Stuttgart ve St. Gallen dahil olmak üzere bazı yeni geliştirilmiş havalimanları ekliyor.

Her zamanki gibi, sizi güzel Alp ülkelerinde gezdiren yeni orman gezileri, zorlu inişleri deneyimleyeceksiniz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Riot VALORANT Points Fiyatlarını Arttıracak

Sonraki İçerik

Dying Light 2 Stay Human Fragmanı Yayınlandı

Alakalı İçerikler
""