Hearts of Iron 4 No Step Back ile SSCB Bölünebilecek

Takip Et
Hearts of Iron 4 No Step Back genişleme paketleriyle, oyunculara yeni odak ağaçları açıyor.

Geliştirici ekip, Hearts of Iron IV No Step Back genişlemesinin ve ücretsiz 1.11 Barbarossa güncellemesinin yayınlanmasına yönelik çalışmalarını sürdürüyor. Strateji oyununun son geliştirici günlükleri serisi, gösterinin yeni yıldızı Sovyetler Birliği’ne gelen değişiklikleri inceliyor.

Hearts of Iron 4 No Step Back genişleme paketiyle SSCB bölünebilecek.

Bu ülkeye gelen değişiklikler o kadar kapsamlı ki, projenin kendi tasarım ekibine ihtiyacı vardı. Bunun bir kısmının SSCB’yi 29 ayrı devlete bölmenin artık mümkün olduğu gerçeğiyle ilgili olduğunu hayal ediyoruz. Bunlar, Sovyetler Birliği’nin 1922’deki resmi oluşumundan önce var olan sayısız ulusun yanı sıra Rus İç Savaşı sırasında oluşan çeşitli sosyalist cumhuriyetleri temsil ediyor.

Bunların çoğu yalnızca bir barış anlaşmasıyla serbest bırakılacak, ancak çeşitli odak ağaçlarında bu yeni ulusları da getirebilecek bazı dallar var. No Step Back genişlemesinin bir parçası olarak gelen komünist olmayan seçeneklere odaklanan bu haftanın geliştirici günlüğünde 29 eyaletin tamamını içeren harita görülebilir. Bu, Stalin’i devirmek ve tarihi düzlemde farklı bir yöne gitmek isteyen alternatif sosyalist seçenekleri araştıran geçen haftanın günlüğüne dayanıyordu.

Hearts of Iron 4 subreddit’inde TotallyJazzed kullanıcısı, diğer bazı topluluk üyelerinin yardımıyla, Hearts of Iron 4 No Step Back genişleme paketiyle gelecek 29 yeni durumun tümünü tanımlamayı başardı:

Twenty-Nine new soviet releasables coming with No Step Back from hoi4

 

Bu liste henüz geliştiriciler tarafından resmi olarak onaylanmadı. Yakın zamanda yapılan çoğu odak ağacı düzenlemesinde olduğu gibi, Çar’ı geri getirmek veya faşist bir yola girmek de dahil olmak üzere artık oyunculara sunulan birkaç farklı seçenek var, ancak Sovyetler Birliği’nin demokratik bir yolu yok.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Life is Strange True Colors Fragmanı Yayınlandı

Sonraki İçerik

Riot VCT Masters 3 Berlin Formatını Değiştirdi

Alakalı İçerikler
""