VALORANT Afet Koleksiyonu Mağazada

Avatar photo
Takip Et
Riot’un iki oyununun bir iş birliği olan VALORANT Afet Koleksiyonu oyuna eklendi.

VALORANT, League of Legend ilhamıyla tasarlanan Mahvolmuş Kralın Silah Koleksiyonunu yeni güncellemeyle takipçilerine sundu. Ghost, Phantom, Spectre ve Guardian olarak tasarlanan silah kaplamalarına ek olarak bir de mahvolmuş kralın kırık kılıcı adıyla bıçak kaplaması içermektedir. Kaplamalar set halinde alınabildiği gibi tek halde de alınabilir.

Ghost, Phantom, Spectre ve Guardian‘dan oluşan VALORANT Afet Koleksiyonunda yer alan silahların tanesi 2175 VP; mahvolmuş kralın kırık kılıcı ise 4350 VP‘ye satışa sunuldu. VALORANT Afet Koleksiyonunu birlikte almak isterseniz de 8700 VP‘ye satın alabilirsiniz. Koleksiyon olarak alındığı vakit oyuncu kartı, silah uğuru, sprey ve Mahvolmuç Kralın Kırık Kılıcı’na da ücretsiz olarak sahip olabilirsiniz.

Kaplamaların renkleri koyu yeşil, açık yeşil, mor, kırmızı-sarı olmak üzere dört de özelleştirmeli kaplaması var. Dört seviyeye kadar silaha farklı özellikler eklenebiliyor. Silah özelliştirmeleri radyanit puanlarıyla geliştirilebilir.

Koleksiyon iki haftaya kadar mağaza vitrininde satışta olacaktır.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Avatar photo

G2 ve BIG’den Galibiyet Şovu

Sonraki İçerik

Sifu Pandemi Nedenleriyle Ertelendi

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Oyun dünyasındaki son haberler ve eğlenceli içerikler paylaştığımız Instagram sayfamızı hemen takip etmek için 'Takip Et' butonuna tıklayın!