VALORANT Mobile’ın Ekran Görüntüleri Sızdırıldı

Avatar photo
Takip Et
Çin’de yapılan VALORANT Mobile kapalı beta testlerinden ekran görüntüleri sızdırıldı.
Görsel 4: VALORANT Mobile'ın Ekran Görüntüleri Sızdırıldı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

VALORANT’ın piyasaya sürülmesinin birinci yıldönümünde Riot Games, VALORANT Mobile sürümünden başlayarak diğer platformlara genişletme planlarını duyurmuştu.

VALORANT, sürekli büyüyen bir ajan ve harita havuzuyla birinci şahış nişancı oyunları arasında hızla büyümeye devam ederken, genişleme için hala çok yer bulunuyor.

Oyunun birinci yıl dönümünü kutlamak için 2 Haziran 2021’de Riot Games tarafından VALORANT Mobile doğrulanmıştı. Ancak oyunun ikinci yıldönümüne az zaman kalmasına rağmen, oyunun mobil sürümü hakkında pek bir bilgiye sahip değiliz.

VALORANT Mobile Beta Ekran Görüntüleri

Görsel 5: VALORANT Mobile'ın Ekran Görüntüleri Sızdırıldı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital
VALORANT Mobile Lobi Ekranı

Güvenilir VALORANT sızıntı kaynaklarından birisi olan ValorLeaks tarafından paylaşılan bir dizi tweette VALORANT Mobile’ın oynanış testlerinden ekran görüntüleri yer aldı.

Dikkat çeken sızıntı, betanın bir davet sistemi de içerdiğini iddia ediyor. “Şu anda, oyuncuların arkadaşlarını betaya erişme daveti göndermeleri için bir davet sistemi kullanılacak gibi görünüyor.”

Bununla birlikte, beta davetiyeleri şu anda mevcut değil ve ValorLeaks, beta sürümün muhtemelen aylar sonra başlayacağını da iddia etti.

VALORANT Mobile çıkış tarihi konusunda ise henüz ne Riot Games ne de sızıntı kaynakları tarafından bir bilgi paylaşılmadı.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: Remedy, Max Payne Remake'leri Üzerinde Çalışmaya Başladı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Remedy, Max Payne Remake’leri Üzerinde Çalışmaya Başladı

Sonraki İçerik
Görsel 7: Hello Neighbor 2 Çıkış Tarihi Açıklandı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Hello Neighbor 2 Çıkış Tarihi Açıklandı

Alakalı İçerikler