VALORANT Ascent’te Sessiz Bir Hata

Avatar photo
Takip Et
VALORANT Ascent haritasında bulunan bir hata ile A bölgesinde bulunan camı kırmadan geçiş yapabiliyorsunuz.

VALORANT Ascent haritasında A bölgesinde bulunan pencereyi kırmadan geçmek zordur. Yakında bir düşman varsa camın kırılma sesiyle konumunuzu anlayabilir. Bir VALORANT oyuncusu Reddit’e yüklediği videoda camı kırmadan diğer tarafa geçtiğini yayımlamış. Videoya göre cam kırılmıyor ve içeri kısımda olduğunuzda sessizce dış kısma çıkabiliyorsunuz.

Camın sağ tarafında durduğunuz vakit nişangahın karşıdaki kapının lambasının üstünde dururken shift ile sola doğru kayınca ajanınızı camın dışında bulabilirsiniz. Böylece düşmana yakalanmadan oyununuza devam edebilirsiniz. Haritada da gösterilen şekilde pencereden çıkıldığında karşı tarafa dezavantaj sağlayabilecek bir hata. Videoyu izleyerek hareketi daha iyi anlayabilirsiniz.

VALORANT Ascent Haritasında Bulunan Hata

https://www.reddit.com/r/VALORANT/comments/od8v5a/so_you_can_actually_clip_through_the_window_on/?utm_source=share&utm_medium=web2x&context=3

Daha önceki oyun hataları gibi bu hatanın da yakın zamanda yapılacak yama ile düzeleceği aşikardır. O zamana kadar keyfini çıkarmanız dileğiyle.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Rainbow Six Siege’deki En İyi Silah Eklentileri

Sonraki İçerik

ESIC Hile Yapan 3 LoR Oyuncusunu Banladı

Alakalı İçerikler