The Sinking City Xbox Series X’e Çıktı

Avatar photo
Takip Et
The Sinking City, yeni nesil Xbox konsollarına çıkış yaptı fakat Xbox One’dan yükseltmek ücretsiz değil.

Geliştirici Frogwares, The Sinking City Xbox Series X sürümünün artık bağımsız olarak satın alınabileceğini duyurdu.

The Sinking City’nin yeni nesil versiyonu, 4K çözünürlükte 60 FPS görseller, daha hızlı yükleme süreleri, “geliştirilmiş grafik doğruluğu” ve Merciful Madness DLC’siyle yeni görevler sunuyor. Merciful Madness DLC’sini de içeren Deluxe Edition 183,75‘ye veya standart sürümünü 114,25 ₺‘ye Microsoft Store’dan alabilirsiniz.

The Sinking City Xbox Series X sürümüne yükseltme ücretsiz değil.

Ne yazık ki, devam eden bir yasal anlaşmazlık dolayısıyla, Xbox One’da sahip olduğunuz oyunu ücretsiz olarak Xbox Series X’e yükseltme yapamıyorsunuz. Frogwares yaptığı basın açıklamasında, “önceki nesil konsollardaki The Sinking City, kayıtlarda farklı ID’lere ve farklı yayıncılara sahip.” diye açıklıyor. “Xbox Series S|X ve PlayStation 5’te Frogwares, oyunun resmi geliştiricisi ve yayıncısıdır. Bu nedenle devam eden yasal ve teknik durum nedeniyle, bu oyun şu anda platformlar arası yükseltmesi için uygun değil.”

Eğer oyun hakkında bilginiz yoksa, The Sinking City, batan bir şehrin korkunç hikayeleriyle boğuşan bir özel dedektif ve birinci dünya savaşı gazisi olan Charles W. Reed olarak oynadığınız bir dedektif macera oyunudur. Üçüncü şahıs oyun, hikayedeki ipuçlarını bulmak için kurgusal Oakmont, Massachusetts şehrini keşfederek geçiyor.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

PlayStation Plus Mayıs 2021 Oyunları Açıklandı

Sonraki İçerik

Fortnite Xbox Cloud’a Dahil Olmayacak

Alakalı İçerikler