Farming Simulator 22 Fragmanı Yayınlandı

Takip Et
Geçtiğimiz sene ara verilen Farming Simulator serisi, Farming Simulator 22’yle yeni eklenen harita ile geri dönüyor.

Farming Simulator 22, ilk gösteriminden haftalar sonra nihayet tam bir oyun fragmanı sergiledi. Fragman, meyve bahçesi ve bağ çiftçiliği de dahil olmak üzere simülasyonda yer alacak çiftçiliğin çeşitli yeni yönlerini gösteriyor.

Farming Simulator serisinin, lisanslı markalarla yakın çalışma mentalitesini koruyarak, birkaç farklı makineye de biraz zaman ayrılıyor. Farming Simulator 22’nin Haut-Beyleron adlı yeni Avrupa haritasına ilk kez göz atıyoruz. Fransız kırsalına dayanan bu harita, yeni meyve bahçesi ve bağ çiftçiliği için doğal bir uyum sağlayacaktır.

Fransa’dan ilham alan yeni harita, ülkenin farklı bölgelerinden etkilenerek coğrafyasından topografyasına, mimarisine kadar çok benzersiz bir görünüm kazandırıyor. Farming Simulator 22’deki diğer haritalar gibi, bu yeni Avrupa haritası da çekirdek simülatörde pişirilen yeni sezon mekaniği ile uyumluluğa sahip olacak.

Giants, oynanış görüntülerini ve simülasyon için yeni Avrupa haritasını açıklamanın yanı sıra, lansmanından sonra müşterilerinin yakın gelecekte neler bekleyebileceğini de açıkladı. Farming Simulator 22 henüz mağaza raflarına ulaşmamış olsa da Giants, simülasyon için kademeli olarak yeni içeriğin yayınlanacağını onayladı.

Farming Simulator 22 indirilebilir içerikleri için sezon bileti almanız gerekecek.

İçeriğin ilk aşaması, 2021’in sonlarında veya 2022’nin başlarında çıkacak bir araç paketi olacak. İkinci sürüm, görünüşe göre 2022 Baharında çıkacak olan başka bir araç paketi olacak. Üçüncü paket, yardımcı olacak yeni araçlar/makineler içerecek. Bu paket 2022 Yazında piyasaya sürülecek. Son olarak, 2022 Sonbaharı, simülasyonun ilk büyük yayın sonrası genişlemesinin bir parçası olarak tamamen yeni bir harita ve çok sayıda makine getirecek.

Yayınlanırken tüm bu içeriğe erişim elde etmek için, oyuncuların Farming Simulator 22’nin 1. Yıl Sezon Bileti’ni alması gerekecek.

Yayın sonrası içerik bir yana, Farming Simulator 22, temel biçiminde hala birçok yeni içerik içerecek. Buna yeni mahsuller, yeni bir oyun mekaniği (üretim hatları), arazi oluşturma sisteminde iyileştirmeler, iyileştirilmiş ses kalitesi ve efektleri, yeni görsel efektler, yukarıda bahsedilen yeni sezon mekaniği ve çok daha fazlası olacak.

Farming Simulator 22, 22 Kasım’da PC’ye çıkacak.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Hearts of Iron 4 Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik

Riot, VCT Masters 3 Berlin Gruplarını Açıkladı

Alakalı İçerikler
""