Lost Judgment Eylül Ayında Piyasaya Sürülecek

Avatar photo
Takip Et
Lost Judgment 24 Eylül’de PS5 ve Xbox Series X’e çıkış yapacak.

Bugün yapılan Judgment Day yayınında Yakuza oyun serisinin bir yan oyunu olan Judgment’in devam oyunu olan Lost Judgment’in 24 Eylül’de PS5 ve Xbox Series X’e çıkış yapacak.

Lost Judgment, oyuncuları ortağı eski Yakuza üyesi Masaharu Kaito’nun katıldığı takayuki Yagami’nin dedektif eğitmenlerine geri götürecek. İkili, yanılmaz bir mazereti varmış gibi görünen baş şüpheli ile “görünüşte mükemmel bir suçu” araştırmakla görevlendirildi. Doğal olarak, göründüğünden çok daha fazlası var, çünkü ardında bir yığın kurban bırakan karmaşık bir komplo ağını ortaya çıkarmakla görevlisiniz.

Lost Judgment’ta yeni dövüş stilleri bulunacak.

Lost Judgment’ta, önceki oyundan Crane ve Tiger stillerine katılacak yeni bir dövüş sanatları stili olan Snake bulunacak. Snake, “enerjisini onlara karşı kullanarak rakibin vuruşunu saptırıp geri döndüren zarif bir dövüş stilidir.”. Bu karmaşık hikayenin derinliklerine inmek için iki şehir arasında özgürce seyahat edebilecek ve vakayı çözmenize yardımcı olacak yeni araçlar kullanabileceksiniz. Lost Judgment ayrıca Yagami’nin binaları karıştırarak, düşmanları gizlice geçerek ve daha fazlasını yaparak alanlara sızmasına yardımcı olacak gizli oyun öğeleri barındıracak.

Ve bu sefer Yagami, Yokohama’da bir lisede gizli göreve gidecek ve Okul Hikayeleri adı verilen mini görevler için öğrencilerle etkileşime girecek. Okul hikayeleri dans etmek, robotik yapmak, boks yapmak ve daha fazlası gibi aktiviteleri içerecektir. Büyük “nasılsınız, çocuklar” enerjisi.

Lost Judgment, 24 Eylül 2021’de PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X ve Xbox Series S’e çıkış yapacak. Devam oyunu çıkış yapmadan önce ilk oyunu deneyebilirsiniz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Bus Simulator 21’in Çıkış Tarihi Açıklandı

Sonraki İçerik

Days Gone PC DLSS ve RTX’i Desteklemeyecek

Alakalı İçerikler
""