Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Bus Simulator 21’in Çıkış Tarihi Açıklandı

Avatar photo
Takip Et
Bus Simulator 21’in yayıncısı Astragon, oyunun çıkış tarihini açıkladı.

Hızla büyüyen iş simülatörü türünde, Bus Simulator her çıkan yeni sürümünde isminden söz ettiriyor. Serinin devam oyunu olan Bus Simulator 21, 7 Eylül’de birden fazla platformda piyasaya sürülecek. Yayıncı Astragon Entertainment’ın resmi olarak lisanslı bir ortağın geri dönüşüyle ilgili bir özel duyuru da bulunuyor.

Bus Simulator 21’in piyasaya sürülmesiyle Astragon, Mercedes-Benz’in lisanslı araçlarının geriye döneceğini doğruladı. Bu, simülasyon şoförlerinin bir kez daha dünyanın en güzel otobüslerinden bazılarını kullanma fırsatına sahip olacağı anlamına geliyor. Hem Mercedes-Benz Citaro hem de CapaCity modelleri eskiden olduğu gibi oyunda bulunacak. Ayrıca iki yeni lisanslı eCitaro modelleri de oyuna dahil edilecek.

Bus Simulator 21’de 30 lisanslı otobüs modeli bulunacak.

İki kapılı, 12 metre uzunluğunda ve üç kapılı, 18 metre uzunluğunda iki eCitaro dahil olmak üzere 30 lisanslı otobüs modelinin oyunda olacağı doğrulandı.

Oyunun yeni sürümü, seriyi sadece yeni lisanslı araçlardan daha fazla ileriye taşımak istiyor. Oyun, oyuncuların tek oyunculu veya kooperatif çok oyunculu oynanış için olanak sağlayacak. Buna ek olarak, Bus Simulator 21, hem Avrupa sahil kentinden hem de San Francisco Körfezi’nden esinlenen bölgelerden esinlenen bölgelerle oynamak için iki açık dünya haritasına sahip olacak.

Bus Simulator 21, PC, PS4 ve Xbox One’da 7 Eylül tarihinde piyasa sürülecek. Ayrıca geriye uyumluluk desteğiyle PS5 ve Xbox Series X/S’te de oynanabilecek.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Ücretsiz The Division Heartland Duyuruldu

Sonraki İçerik

Lost Judgment Eylül Ayında Piyasaya Sürülecek

Alakalı İçerikler
""