PlayStation Plus Mayıs 2021 Oyunları Açıklandı

Avatar photo
Takip Et
PlayStation Plus Mayıs 2021 oyunları açıklandı, oyunların arasında 3 adet büyük oyun bulunuyor.

PlayStation Plus Mayıs 2021 oyunları açıklandı ve abonelik hizmeti için büyük bir ay olacak gibi görünüyor. İlginç bir şekilde, duyuru önceki sızıntıları doğruluyor. Mayıs PlayStation Plus oyunları, fazla para harcamak istemeyeneler için keyif verecek birçok imkan sağlıyor.

Battlefield 5, şüphesiz önümüzdeki ay verilecek oyunlardan en büyüğü. Oyun, PlayStation Plus aboneliğine sahip olan herkes için ücretsiz olacak. Söylentiler, Battlefield 6’nın Mayıs ayında açıklanacağını iddia etti, bu yüzden PlayStation Plus’a Battlefield 5’ın gelmesi, markanın daha trend olmasını sağlayabilir.

PlayStation 5’e sahip olacak kadar şanslı olan okuyucularımız ücretsiz olarak PS5 konsollarında Wreckfest oyununu ücretsiz oynayabilir.

İşte, PlayStation Plus Mayıs 2021 Oyunları

  • Battlefield 5
  • Stranded Deep
  • Wreckfest: Drive Hard, Die Last

Ancak, bu oyunlar bazı kullanıcılar için sürpriz olmayabilir, çünkü Mayıs 2021’in PS Plus oyunları sadece birkaç gün önce sızdırıldı. Bu ilk kez olan bir şey değil, Nisan 2021’in PS Plus oyunları da resmi olmayan bir kaynak tarafından erken tarihte sızdırılmıştı. Bu çizginin Haziran ayında da devam etmesi mümkün fakat bunu garanti etmek zor.

Ne olursa olsun, PS Plus’a gelen AAA oyunlar genellikle hayranlardan olumlu bir geri dönüş alıyor. Oyunlar yalnızca 31 Mayıs’a kadar kütüphaneye eklenebilir, bu nedenle abonelerin nispeten hızlı hareket etmesi gerekir. Her halükarda, ücretsiz oyunlar her zaman güzel bir avantajdır.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Sony 7.8 Milyon PlayStation 5 Sattı

Sonraki İçerik

The Sinking City Xbox Series X’e Çıktı

Alakalı İçerikler
""