Test Drive Unlimited Solar Crown Eylül 2022’de Çıkıyor

Takip Et
Test Drive Unlimited Solar Crown için bir çıkış tarihimiz var.

Test Drive Unlimited Solar Crown’u en son gördüğümüzde, oyunun yayıncısı Nacon bize Temmuz ayında daha fazlasını göstereceğine söz vermişti ve bugün Nacon Connect canlı yayınında yaklaşan oyuna yeni bir bakış attık.

Ne yazık ki bugünkü şov, dört gözle beklediğimiz oynanış görüntülerini bize getirmedi. Nisan ayında gördüğümüzün aynı iki arabayı içeren uzun bir kesiti gibi görünen bir CG fragmanına bir kez daha maruz kaldık.

Test Drive Unlimited Solar Crown ile dar sokaklar, neon ışıklı geceler ve çılgın partiler; Hong Kong

İyi haber şu ki, oyunun Hong Kong’da geçeceğini öğrendik. Test Drive Unlimited oyununun konumu, tipik olarak en ilginç yönlerinden biri.  Hong Kong heyecan verici çünkü açık dünya yarış oyunları genellikle yoğun metropol şehirlerden uzak durur. Daha geniş yollar tercih edilen bu tür oyunlarda Hong Kong’u görmek garip olacak.

Bugünkü fragman ayrıca oyunun 22 Eylül 2022 çıkış tarihini de ortaya koydu. Test Drive Unlimited Solar Crown;  PC, PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X|S ve Switch için geliştiriliyor. Oynanış ile ilgili bir video için tetikte bekliyor olacağız.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

League of Legends’ın Yeni Şampiyonu: Akshan

Sonraki İçerik

Assassin’s Creed Infinity İle Serinin Seyri Değişiyor

Alakalı İçerikler
""