Assassin’s Creed Infinity İle Serinin Seyri Değişiyor

Takip Et
Assassin’s Creed Infinity birden fazla tarihsel süreç ve canlı servis desteği vadediyor.

İlk çıktığı tarihten itibaren sevenlerinin sayısını kat kat arttıran Assassin’s Creed serisinin devamı için yepyeni şeyler denenecek gibi gözüküyor. Gerek tarihsel hikayeleri gerek oynanışıyla oldukça beğeni kazanan oyun serisi, GTA Online  ya da Fortnite gibi canlı servis desteğine sahip gelişen oyunların trend olmasından dolayı bir köklü girişimde bulunabilir.

Bloomberg’in raporlarına göre Assassin’s Creed Infinity, birden fazla tarihsel düzlemde geçecek ve canlı servis desteğiyle oyun devamlılığı sağlanacak. Bloomberg ile konuşan Ubisoft’un planlarına aşina olan kişilere göre, Montreal ve Quebec ekipleri şu anda Infinity üzerinde çalışan tek bir birimde birleştirildi. Buna rağmen, her biri kendi yaratıcı yönetmenini elinde tutacak ve Quebec dizginleri ele alıyor gibi görünüyor.

Hiç bitmeyen Assassin’s Creed fikri bazı çalışanların hoşuna gitmedi.

Ubisoft’a ne kadar kazançlı görünse de hiç bitmeyen bir Assassin’s Creed fikri, bazı geliştiricilerin Montreal ekibinden ayrılmasına da neden oldu. Bazıları rakip Montreal stüdyolarının rekabetinden bahsederken, diğerleri bu devasa yapımlar üzerinde çalışmaktan bıkmıştı. Ayrıca bu birleşimden sonra Ubisoft çalışanlarının kendi aralarında iyice huzursuzlandığı söyleniyor. Durum şu ki geçmişteki taciz suçlarından sonra bazı yöneticiler hâlâ mevkilerinde duruyor. Ubisoft tarafından bir sözcü, “İddiaları olan ve Ubisoft’ta kalan herhangi bir çalışanın davası üçüncü bir tarafça titizlikle incelendi veya aklandı ya da uygun disiplin cezalarına çarptırıldı” dedi.

Infinity henüz geliştirme aşamasında ve muhtemelen yıllar sonra çıkabilecek.  Oyun çıkış yapana kadar daha geleneksel Assassin’s Creed oyunları gelebilir.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Test Drive Unlimited Solar Crown Eylül 2022’de Çıkıyor

Sonraki İçerik

MIBR IEM Köln’den Elendi

Alakalı İçerikler