GTA The Trilogy Tekrardan RGSC’de Yerini Aldı

Avatar photo
Takip Et
Rockstar sonunda GTA The Trilogy: Definitive Edition’ı tekrardan indirilebilir ve satın alınabilir hale getirdi.
Görsel 4: GTA The Trilogy Tekrardan RGSC'de Yerini Aldı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

“Rockstar Support” hesabı, cumartesi günü Twitter üzerinden “GTA: The Trilogy – The Definitive Edition’da istemeden bulunan dosyaları kaldıracağımız için şu anda oynanamaz veya satın alınamaz. Aksaklık için üzgünüz ve yakında doğru olanı yapmayı umuyoruz.” diyerek oyunu satın almaya ve oynamaya kapattı.

Rockstar bu dosyaların ne olduğunu doğrulamasa da bazı kullanıcılar kaldırılan birkaç müzik dosyasının hala oyunun içerisinde bulunduğunu iddia etti. Rockstar bunları oyundan tamamen kaldırmak yerine, kod yoluyla oyun içinden erişilemez hale getirmeye çalışmış.

GTA The Trilogy’de Hot Coffee mini oyunu hala yer alıyor.

Oyun içerisinde kaldırılmayı unutulanlardan belki de en utanç verici olanı, San Andreas’da yer alan “Hot Coffee” sahnelerine atıfta bulunan kod satırlarıydı. Bilmeyenler için, “Hot Coffee” GTA: San Andreas 2004 yılındaki ilk çıkışında CJ’in oyundaki kız arkadaşlarıyla cinsel ilişkiye girmesine olanak sağlıyordu fakat oyundan kaldırılmıştı. Ancak, oyuncular uzun davalara sebep olan bu özelliğe erişmenin bir yolunu bulmuşlardı. Hatta, bu mini oyun oyunun geçici olarak satıştan kaldırılmasına neden olmuştu.

Her neyse, GTA The Trilogy tekrardan PC’de (Rockstar Games Social Club) satışta. Rockstar, ilerleyen süreçte “performansı artıracaklarını ve güncelleyeceklerini” söyleyerek kapalı kalma süresi için hayranlardan özür diledi.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi ve sorularınızı yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: VALORANT Ajan Kontrolleri Özelleştirilebilir Olacak - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

VALORANT Ajan Kontrolleri Özelleştirilebilir Olacak

Sonraki İçerik
Görsel 6: Arcane Karakterleriyle PUBG Mobile Oynayın - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Arcane Karakterleriyle PUBG Mobile Oynayın

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.