Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Suicide Squad Kill The Justice League, 2023 Yılına Ertelenebilir

Avatar photo
Takip Et
Rocksteady’nin 2022 yılında çıkması planlanan oyunu Suicide Squad Kill the Justice League, gelen haberlere göre seneye ertelenebilir.
Görsel 4: Suicide Squad Kill The Justice League, 2023 Yılına Ertelenebilir - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Rocksteady Studios‘un 2020 yılında duyurulan Suicide Squad Kill the Justice League oyununun 2022 yılında piyasaya sürülmesi planlanıyordu. Ancak Bloomberg’den gelen bir habere göre, oyun 2023 yılına ertelenebilir.

Oyunun Twitter hesabının biyografisinde 2022 yılı belirtilse de Warner Media CEO’sunun attığı tweet’te bulunan 2022’de çıkış yapacak oyunlar listesinde Kill the Justice League yer almıyor. Yayımlanan fragmanıyla oyuncuların ilgisini çeken oyunun olası ertelenme sebebi ise belirtilmedi.

Suicide Squad Kill the Justice League

Suicide Squad Kill the Justice League nedir?

Oyun; Harley Quinn, Deadshot, Captain Boomerang ve King Shark‘ın DC süper kahramanlarını öldürerek “dünyayı kurtarmak için imkansız görev” misyonuyla üstendikleri bir hikayeden oluşuyor. Açık dünyada geçen oyun; dört DC kötüsünü, uzaylılar ve bir zamanlar korumaya yemin ettikleri şehri istila etmeye başlayan DC süper kahramanlarıyla karşı karşıya bırakıyor.

Aksiyon-macera türündeki oyun; üçüncü şahıs nişancı, tek başına veya çevrim içi olarak dört oyuncuya kadar oynanabilir. Tek başına oynarken de çok oyunculu oynarken de karakterler arası geçiş yapılabilir. Aynı zamanda takımın her üyesi ustalaşabilecekleri yeteneklerle beraber kişiselleştirilebilir silahlara sahip olacak. Takım olarak dikkat etmeniz gereken nokta, ilk meydan okuma işaretinde patlayabilecek olan patlayıcılar.

Rocksteady’nin yeni oyunu Suicide Squad Kill the Justice League’in oynanış fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilirsiniz.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: The Cycle Frontier Kapalı Betası Mart Ayında Başlıyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

The Cycle Frontier Kapalı Betası Mart Ayında Başlıyor

Sonraki İçerik
Görsel 6: Dying Light 2 Kaç Saat? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Dying Light 2 Kaç Saat?

Alakalı İçerikler
""