Life is Strange True Colors Fragmanı Yayınlandı

Takip Et
Önümüzdeki ay gelmesi beklenen Life is Strange True Colors için fragman yayınlandı.

Square Enix, yaklaşmakta olan Life is Strange True Colors için oyun fragmanında 13 dakikadan fazla görüntü yayınladı ve yapılacak çok sayıda diyalog ve bulmaca çözme var. Ana karakterimiz Alex Chen ile, yeni bir kasabaya taşınıp güneşli bir plak dükkanını keşfederken tanışıyoruz.

True Colors’da Alex, kardeşi Gabe’in teşvikiyle Haven Springs kasabasına gider. Ancak Gabe bir kazada öldükten sonra, Alex meseleleri kendi eline alır ve gizemli durumu araştırır.

Life is Strange True Colors, ismi gibi oynanışı da renklere önem veriyor.

Life is Strange serisindeki diğer oyunlar gibi, bu oyun da odak noktasının çoğunu anlatı ve diyaloga veriyor. Ek olarak, oyunun keşif mekaniğinden yararlanan çözülmesi gereken birçok bulmaca var. Diğer oyunlar gibi, Alex’in de özel bir yeteneği var. Empati gücü, başkalarının duygularını güçlü, renkli bir aura olarak algılamasını sağlar.

Fragman, Alex’i iki yeni karakter ve potansiyel aşk ilgi alanları olan Steph ve Ryan ile arkadaş olurken sergiliyor. Bu adamlar arasında tonlarca flört ve başıboş bir kediyi içeren küçük bir bulmaca var. Oyun çok tanıdık geliyor, ancak buradaki karakterler dikkat çekiyor. Alex’in havalı kişiliği, onu serideki diğer kahramanlardan da ayırmaya yardımcı oluyor. Ne yazık ki, Alex’in yeni gücünü pek görmüyoruz.

Life is Strange True Colors 10 Eylül’de çıkacak. Deluxe sürümü sipariş etmek, yakında çıkacak olan Life is Strange Remastered Collection’a erişmenizi de sağlıyor.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Microsoft Xbox Stereo Headset’i Duyurdu

Sonraki İçerik

Hearts of Iron 4 No Step Back ile SSCB Bölünebilecek

Alakalı İçerikler