The Cycle Frontier Kapalı Betası Mart Ayında Başlıyor

Takip Et
Escape from Tarkov’un alternatifi olabilecek The Cycle Frontier, ikinci kapalı beta testine giriyor.
Görsel 4: The Cycle Frontier Kapalı Betası Mart Ayında Başlıyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Yayıncı ve geliştirici Yager, The Cycle: Frontier‘ın yakında ikinci kapalı beta testinin gerçekleşeceğini duyurdu. Oyunun mart ayında başlayacak beta testine katılmak ise oldukça basit. Oyunun Steam veya Epic Games Store sayfasından kapalı beta testine katılabilirsiniz.

The Cycle Frontier nedir?

The Cycle: Frontier hem oyunculara hem de yapay zekaya karşı mücadele ettiğimiz bir battle royale oyunu. Her ne kadar gözle görülür şekilde Escape from Tarkov ile aynı yapıyı içeriyor olsa da, yüksek teknoloji silahlar ve kozmetikler işin içine biraz renk katıyor. Eğer Escape From Tarkov’u seviyorsanız, The Cycle: Frontier onun için ufak bir alternatif olabilir.

The Cycle Frontier

The Cycle Frontier’da co-op modu olacak mı?

Oyunu ilgi çekici kılan unsur, bahsettiğimiz gibi Escape From Tarkov’dan esintiler içermesi. Klasik bir battle royale oyunun yanı sıra yapay zeka düşmanlardan da kaçmak, topladığınız eşyaları sadece herkesi vurarak değil, aynı zamanda taktiksel ve gizli bir şekilde ilerleyerek haritadan kurtulmaya çalışmak için de kullanmak işi farklılaştırıyor.

The Cycle Frontier’ın karakteristik görüntüsü ve daha teknolojik silah ile araçları oyunu Escape from Tarkov’dan farklı kılan kısımları. Sunduğu özellikler ile popüler olan bir oyunu birleştirip iyi bir sonuç elde etmeyi planlıyorlar. Şu anki kur durumu ile Escape From Tarkov’u almak oldukça zor. Oyunun sadece kendi sitesinde satıldığını ve çok da indirim gelmediğini düşünürsek, muhteşem olmayan bir benzeri bile iş yapabilir.

Oyun piyasaya sürüldüğünde ücretsiz olarak oynanabilecek. Henüz bir çıkış tarihi duyurulmadı, ancak 2022 yılı içerisinde çıkış yapması planlanıyor.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Yooka Laylee and the Impossible Lair Sistem Gereksinimleri - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Yooka Laylee and the Impossible Lair Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik
Görsel 6: Suicide Squad Kill The Justice League, 2023 Yılına Ertelenebilir - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Suicide Squad Kill The Justice League, 2023 Yılına Ertelenebilir

Alakalı İçerikler