Apex Legends Defiance Güncellemesi Geldi

Takip Et
Apex Legends Defiance bugün, yepyeni efsane, yenilenmiş harita ve yeni oyun modu ile çıkış yapıyor.
Görsel 4: Apex Legends Defiance Güncellemesi Geldi - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Apex Legends Defiance nihayet bugün çıkıyor. Oyunun on ikinci sezonu; yenilenmiş Olympus haritası, Mad Maggie, Kontrol oyun modu ve dengeleme değişiklikleri getiriyor.

Apex Legends Defiance, Türkiye saati ile 21:00’da yayınlandı.

İlk olarak, yeni efsane Mad Maggie ile başlayalım. Yakın mesafeli düelloları her zamankinden daha kolay hale getiren çeşitli yeteneklere sahip bir karakter. Saldırgan efsanelerden biri olan Mad Maggie, bir çatışmadan çatışmaya koşmak için çok uygun.

Oyunun daha az ilgilenilen hatirası Olympus ise yenileniyor. Yeni Sabotajlanmış Olympus, haritaya yeni bir soluk getiriyor.

Son olarak ise, battle royale deneyimine bir King of the Hill tarzı, dokuz kişilik iki takımı birbirine karşı koyan sınırlı süreli bir mod olan Kontrol. Basitleştirilmiş loot, sınırsız cephane, daha az rekabetçi bir mod olan Kontrol güncelleme ile birlikte geliyor.

Sonuç olarak Apex Legends Defiance, beraberindeki üç adet yıl dönümü etkinliğiyle birleştiğinde hem yeni oyuncular hem de eski oyuncular için yeni içerikler sunuyor. Daha hızlı bir oyun ve çatışma arıyorsanız Mad Maggie, aynı haritalardan sıkıldıysanız yenilenmiş Olympus ve klasik battle royale oynanışından farklı bir Kontrol oyun modu ile Apex Legends’ı daha çok oynayabilirsiniz.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Lost Ark Sistem Gereksinimleri - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Lost Ark Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik
Görsel 6: Lost Ark Sunucu Değişimi Nasıl Yapılır? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Lost Ark Sunucu Değişimi Nasıl Yapılır?

Alakalı İçerikler