League of Legends’ın Yeni Şampiyonu: Akshan

Takip Et
Akshan, oyunun yeni şampiyonu ve hiç kimsenin yapamayacağı bir şey yapabilir: yeniden canlandırmak. Akshan, 11.15 güncellemesi ile gelecek.

Akshan, League of Legends’ın en yeni şampiyonu ve oyunda hiç kimsenin yapamayacağı bir şey yapabilir: müttefikleri ölümden geri getirmek.

Akshan, çengelli bir menzilli şampiyon, ancak kitinin en ilginç kısmı W yeteneğinin pasifi. Bir rakip şampiyon Akshan’ın müttefiklerinden birini öldürdüğünde, o düşman bir Alçak olarak işaretlenir. Akshan, hayattayken Alçaklara karşı özel bonuslar alır, ancak birini öldürürse, Alçağın öldürdüğü kişi anında kendi çeşmesinde canlanır.

Akshan’ın kitinin geri kalanı, ona güvenilir silahıyla düşmanlarını vurması için birden fazla yol ve Sihirdar Vadisi’nin arazisine tutunup çengelli kancasıyla etrafında dönmesini sağlayan benzersiz bir hareket büyüsü sunuyor.

Akshan, bu ay 11.15 yamasının bir parçası olarak yayınlanacak ve bu hafta içinde Riot’un Genel Beta Ortamına (PBE) çıkacak. O gelmeden önce, tüm yeteneklerine bir göz atın.

Akshan Yetenek kiti

Pasif — Kirli Dövüş

Akshan’ın saldırılarından ve hasar veren yeteneklerinden gelen her üç vuruş, bir miktar fiziksel hasar verir. Hedef bir şampiyonsa, Akshan da bir kalkan kazanır.

Akshan, saldırdıktan sonra, azaltılmış fiziksel hasar veren ikinci bir saldırı gerçekleştirir. İkinci atış, normal bir normal saldırı gibi iptal edilebilir. Akshan ikinci atışı iptal ederse, bir hareket hızı patlaması kazanır.

Q — İNTİKAMCI

Akshan, fiziksel hasar veren ve isabet alan düşmanları ortaya çıkaran bir bumerang fırlatır ve bir rakibe her çarptığında menzilini genişletir. Düşmanlar, bumerang giderken bir kez ve geri dönerken bir kez vurulabilir.

W — HAYDUT OLMAK

Pasif: Rakip şampiyonlar Akshan’ın takım arkadaşlarından birini öldürdüklerinde, onlar Alçak olarak işaretlenir. Akshan bir Alçak alt ettiğinde bonus altın kazanır, Alçak tarafından öldürülen tüm müttefikler üslerinde dirilir ve Alçak statüsü diğer tüm düşmanlardan kaldırılır.

Aktif: Akshan kısa bir süreliğine veya araziye yakınken süresiz olarak kamufle olur. Bu süre boyunca Akshan, Alçak olarak işaretlenen kişiye giden yolları görebilir ve onlara doğru hareket ederken hareket hızı ve mana yenilenmesi kazanır.

E — KAHRAMANSAL SALINIM

Akshan, arazideki ilk isabetin içine giren bir kanca atışı yapar. Yerleşikken, kullanım yönünde arazinin etrafında dönmek için yeniden kullanabilir ve sallanırken en yakın düşmana fiziksel hasar veren mermiler ateşleyebilir. Sallanırken, imleç yönünde atlamak ve son bir atış yapmak için tekrar yeniden kullanabilir.

Akshan bir rakip şampiyonu alt ettiğinde, Kahramanca Salınım’ın bekleme süresi sıfırlanır.

R — HAK EDİLEN CEZA

Akshan bir rakip şampiyona kilitlenir ve mermi depolamak için silahına güç aktarmaya başlar. Sürenin sonunda veya yeniden kullanıldıktan sonra Akshan, depolanan mermileri serbest bırakır ve her biri, vurulan ilk minyona, şampiyona veya yapıya eksik cana bağlı olarak fiziksel hasar verir.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Atari “Premium” Oyun Çıkarmayı Planlıyor

Sonraki İçerik

Test Drive Unlimited Solar Crown Eylül 2022’de Çıkıyor

Alakalı İçerikler
""