Prince of Persia Remake Tekrardan Ertelendi

Avatar photo
Takip Et
Görsel 4: Prince of Persia Remake Tekrardan Ertelendi - Rehber - Oyun Dijital

Ubisoft’un Prince of Persia: The Sands Of Time’ın yeniden yapımının çıkışı bir kez daha ertelendi. Çıkış tarihi daha önceden 20 Ocak’tan 18 Mart’a ertelenen oyunun geliştiricisi bugün yaptığı açıklamada Prens’in yenilenmek için biraz daha zamana ihtiyacı olduğunu açıkladı.

Ubisoft oyunun ne zaman çıkacağını söylemek için pek hazır değil gibi gözüküyor.

Prince of Persia Remake

 

Yayıncı Twitter’da yaptığı açıklamada, “Prince Of Persia: The Sands Of Time Remake oyununu daha sonraki bir tarihe ertelemeye karar verdik” dedi . “Bu ekstra geliştirme süresi, ekiplerimizin orijinaline sadık kalarak taze hissettiren bir yeniden yapım sunmasını sağlayacak.”

Ubisoft’un Prince Of Persia: The Sands Of Time Remake‘i süresiz olarak ertelemesi akıllarda soru işareti bıraktı.

Prens’in önceki ertlenmesi, 2020’yi eşi benzeri olmayan bir yıl” olarak nitelendiren küresel salgına atfedilmişti Ne yazık ki 2021, önceki yıl önemli bir değişiklik olmadı – ve işlerin normale dönüp dönmeyeceğini veya ne zaman döneceğini bilmeden, Ubisoft, ilkeli yeniden yapılanmanın piyasaya sürülmeye hazır olmasını beklediğini söylemekte tereddüt ediyor.

Geçen Eylül ayında duyurulan Sands Of Time, yayıncının Assassin’s Creed motoru kullanılarak sıfırdan yeniden inşa ediliyor. Bu serinin bir Prince of Persia prototipi olduğu düşünüldüğünde. Yeniden yapılanma, büyük ölçüde elden geçirilmiş grafikler, hareket yakalamalı animasyon ve ücretsiz bir kamera içerecek ve Hindistan’daki stüdyoları tarafından yönetilen ilk Ubisoft oyunu olacak.

Yani, Prens of Persia’nın ne zaman çıkış yapacağını henüz bilmiyoruz. Ancak çıkış yaptığında, Epic Games ve Ubisoft Store’a özel olacak.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, Sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Rainbow Six Siege 2020'de 90.000'den Fazla Oyuncuyu Yasakladı - Rehber - Oyun Dijital

Rainbow Six Siege 2020’de 90.000’den Fazla Oyuncuyu Yasakladı

Sonraki İçerik
Görsel 6: Valheim: Tekne Nasıl Yapılır ve Nasıl Kullanılır - Rehber - Oyun Dijital

Valheim: Tekne Nasıl Yapılır ve Nasıl Kullanılır

Alakalı İçerikler
""