Overwatch 2’ye 3v3 Oyun Modu Geliyor

Avatar photo
Takip Et
Blizzard, Overwatch 2’ye yakında gelecek olan yepyeni bir üç oyunculu co-op oyun modu da dahil olmak üzere çeşitli yeni güncellemeler duyurdu.
Görsel 4: Overwatch 2'ye 3v3 Oyun Modu Geliyor - Rehber - Oyun Dijital

Blizzard, Blizzcon 2023 etkinliğinde Overwatch 2’ye yakında gelecek olan yepyeni bir üç oyunculu co-op oyun modu da dahil olmak üzere en popüler oyunları için çeşitli yeni güncellemeler duyurdu. Bu yeni oyun modu, Overwatch 2’nin geleneksel 5’e 5 maçlarının daha kısa sürümü olacak.

Blizzard, önümüzdeki yıl Overwatch 2’ye Hero Mastery: Gauntlet adında yeni bir üç oyunculu CO-OP oyun modu geleceğini açıkladı. Yeni oyun modu, oyuncuların üç farklı hedef noktasına saldırmaya çalışan çeşitli botları engellemeye çalışacağı, kule savunmasına odaklanan yeni bir oynanışa sahip olacak. Oyuncular saldıran botlara karşı savunmalarına yardımcı olmak için hava saldırılarından grup iyileştirmeye kadar kendilerine saldırgan veya savunmacı bir avantaj sağlayacak çeşitli güçlendiriciler toplayabilirler. Bu CO-OP modu, oyuncuların belirli ortamlarda becerilerini test etmelerini sağlayan Overwatch 2 Hero Mastery arcade oyun modunu temel alıyor. Bu duyurunun yanı sıra Blizzard, Hero Mastery: Gauntlet’in ilk oynanış görüntülerini paylaşarak oyunculara bu üç oyunculu co-op oyun modunun nasıl görüneceğine dair bir ön bakış sundu.

Overwatch 2’ye gelecek iki yeni karakter de BlitzCon 2023’te duyuruldu.

Bu duyurunun yanı sıra Blizzard, Overwatch 2’ye eklenecek iki yeni karakteri açıkladı. Bunlardan ilki, uzun süredir Overwatch 2 kadrosuna katılacağı söylenen yeni bir tank kahraman olan Mauga. Bu güçlü tank kahraman, 5 Aralık’ta yayınlanması planlanan Overwatch 2 Sezon 8’in yayınlanmasıyla oyuna eklenecek. Geliştirme ekibi ayrıca oyunculara Overwatch 2 Sezon 10’un hasar kahramanı Venture’un erken bir ön izlemesini sundu. Rakiplerine hasar vermek için bir matkap silahı kullanıyor ve bir dövüşten kaçmak için kendilerini yeraltına gömebiliyor ve zarar görmez hale gelebilir.

Hero Mastery: Gauntlet, 2024’te Blizzard’ın FPS’sine gelen tek yeni oyun modu değil; oyun yönetmeni Aaron Keller, Clash adlı yeni bir Overwatch 2 oyun modunun çıkışını yaptı. Takımlar, arka arkaya konumlandırılmış beş farklı hedef noktasıyla savaşmak ve ele geçirmek, kendi alanlarını savunmak ya da düşman hatlarına saldırmak zorunda. İlk Clash haritası, orijinal Overwatch oyunundaki hayranların favorisi Hanamura haritasının yenilenmiş bir versiyonu olan Hanaoka olacak.

Yeni üç oyunculu co-op oyun modunun yanı sıra, aşağıdaki Hero Mastery görevleri Overwatch 2’ye eklenecek:

  • Mei
  • D.Va
  • Echo
  • Lucio
  • Genji

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: World of Warships, Türkiye Cumhuriyeti'nin 100. Yılını Ödüllerle Kutluyor - Rehber - Oyun Dijital

World of Warships, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yılını Ödüllerle Kutluyor

Sonraki İçerik
Görsel 6: Fortnite, 6 Milyondan Fazla Eş Zamanlı Oyuncuyla Rekor Tazeledi - Rehber - Oyun Dijital

Fortnite, 6 Milyondan Fazla Eş Zamanlı Oyuncuyla Rekor Tazeledi

Alakalı İçerikler
""