Terraria’nın Stadia Sürümü Geliştirilmeye Devam Edecek

Avatar photo
Takip Et
Kısa zaman önce iptal edilen geliştirme, geliştirici ekibin yaptığı açıklamada Terraria’nın Stadia sürümünün geliştirilmeye devam edildiğini açıklandı.
Görsel 4: Terraria'nın Stadia Sürümü Geliştirilmeye Devam Edecek - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Bu ayın başlarında, Terraria’nın geliştiricilerinden birisi olan Andrew Spinks stüdyosu Re-Logic’in Google Stadia sürümünü iptal edeceklerini duyurmuştu. Geliştirici ekip bugün yaptığı açıklamada Stadia sürümünün geliştirilmeye devam edileceğini açıkladı.

Re-Logic, son forum gönderisinde, “Bildiğiniz üzere, Redigit’in Google hesabının kitlenmesinden kaynaklı birçok sorun yaşadık.” ve “Bir aylık zorlamadan sonra (ve hayranlarımızın yoğun desteğiyle), Google nihayet bize ulaştı ve durumla ilgili çok fazla yardımcı olarak tüm hesaplarımıza yeniden erişmemizi sağladı.” açıklamalarında bulundu.

Terraria'nın Stadia Sürümü Yeniden Geliştirilmeye Başladı

Terraria’nın Stadia sürümünün yeniden geliştirilmeye başlandığı Google tarafından doğrulandı.

Forum gönderisi yayınlandıktan sonra, bir Google sözcüsü The Verge’ye Terraria’nın Stadia sürümünün şu anda geliştirme aşamasında olduğunu doğruladı.

8 Şubat’ta Spinks , Gmail ve Google Play hesabına erişimini kaybetmesi de dahil olmak üzere haftalarca Google hesaplarına erişiminin engellenmesi konusundaki hayal kırıklığını ifade eden bir dizi tweet atmıştı. Spinks, ilk olarak 16 Ocak civarında hesaplarına erişimini kaybettiğini fark etti.

Re-Logic, Terraria’nın Google Stadia’da ne zaman piyasaya çıkacağını henüz açıklamadı, ancak oyunun geliştirilmeye başlaması Google’ın bulut oyun hizmetinin hayranları için iyi bir haber.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, Sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Nvidia, 30 serisi GPU'larda kare hızlarını yüzde 10'a kadar artırmaya başladı

Nvidia, 30 serisi GPU’larda FPS’leri %10’a kadar artırmaya başladı

Sonraki İçerik
Valorant'ın Yeni Ajanı: Astra

VALORANT’ın Yeni Ajanı: Astra

Alakalı İçerikler
""