Hunt: Showdown’a Özelleştirilebilir Mermiler Geliyor

Avatar photo
Takip Et
Görsel 4: Hunt: Showdown'a Özelleştirilebilir Mermiler Geliyor - Sistem Gereksinimleri - Oyun Dijital

Crytek’in korku tabanlı PVP ve PVE birinci şahıs nişancı oyunu Hunt: Showdown için çok yakında heyecan verici değişiklikler olacak gibi gözüküyor. Geliştirici, 2021’de Hunt: Showdown için büyük yenilikler yapacaklarını vaat etmişti ve bunun ilk aşaması olabilecek bir tweet attılar.

Bu yıl şimdiye kadar, Hunt: Showdown ile ilgili pek bir haber yoktu. Bu yılın başlarında, oyunun fanları tarafından yeni bir DLC geleceği ima edildi. Hunter görünümleri keyifli olsa da, yepyeni haritalar, oynanış değişiklikleri ve diğer vaatler birçok hayran tarafından gelmesi beklenen değişiklikler arasında bulunuyordu. Resmi Hunt: Showdown twitter hesabından atılan bir tweet ile geliştirici firma bu değişikliklerin geleceğine dair bir imada bulundu.

Hunt: Showdown Oyun İçi Görsel - Oyun Haberleri

Atılan tweet, gelecek olan renkli bir karışımdan bahsediyor ve çeşitli mühimmatlar bulunan bir görsel içeriyor. Büyük silah türlerinden küçük tabanca cephanesine ve hatta yaylı tüfek cıvatalarına kadar bir sürü cephane aşırı detaylı olarak dağıtılıyor. Hunt: Showdown oyuncuları, Posion Hand Crossbow gibi silahların, tasarım gereği renkli görünen ve farklı efektleri olan bir cephane kullandığını fark edebilir. Bununla birlikte bu yeni görüntü, sadece belirli bir silah için değil, her türden cephanenin renkli olabileceğine işaret ediyor. Ve oyunun uzun vadeli planını ortaya koyan geliştirici ekip, özelleştirilebilir mühimmatın bir noktada oyuna ekleneceğini açıklıyor.

İşte Hunt: Showdown resmi Twitter hesabının tweet’i:

Louisiana bayou’da avlanmak için farklı teçhizatlar ve özellikler satın aldıkları gibi, oyuncuların yakında özel cephane türleri satın almaları ve kullanmaları mümkün olacak gibi gözüküyor. Crytek, Hunt: Showdown hayranlarının 2021’de yeni bir harita ve yeni bir boss görebileceğini zaten önceden açıklamış ve/veya ima etmişti, ancak bu cephane seçim değişikliği daha erken gelebilir.

Hunt: Showdown; PC, PS4 ve Xbox One’da oynanabilir.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, Sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

 

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Steam'de 2K Yayıncı İndirimi Başladı - Sistem Gereksinimleri - Oyun Dijital

Steam’de 2K Yayıncı İndirimi Başladı

Sonraki İçerik
Görsel 6: Minecraft: Görünmezlik İksiri Nasıl Yapılır - Sistem Gereksinimleri - Oyun Dijital

Minecraft: Görünmezlik İksiri Nasıl Yapılır

Alakalı İçerikler
""