Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Papers Please Mobil Cihazlara Geliyor

Avatar photo
Takip Et
Lucas Pope tarafından geliştirilen bağımsız oyun Papers Please, 5 Ağustos’ta mobil cihazlara geliyor.
Görsel 4: Papers Please Mobil Cihazlara Geliyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

2013 yılında çıkış yapan bağımsız yapım Papers Please çıktığı dönemde oynayan oyuncular tarafından oldukça beğenilmişti. Halihazırda PC ve PlayStation Vita’da oynanabilen oyunun geliştiricisi Lucas Pope yakın zamanda oyunun mobil cihazlara geleceğini duyurdu.

Bilmeyenler için 1982 yılında Arstotzka adındaki kurgusal bir ülkede sınır memuru olarak görev aldığınız oyunda, Arstotzka’ya girmek isteyen göçmenlerin belgelerini incelemekle görevlisiniz. Oyunun sonunda oyuncular ahlak sorunuyla karşı karşıya kalıyor ve 20’den fazla farklı son ile karşılaşıyor.

Papers Please mobil cihazlara ne zaman gelecek?

Lucas Pope, kişisel Twitter hesabından Papers Please’in 5 Ağustos tarihinde mobil cihazlara geleceğini duyurdu. Şakayla karışık konsol sürümünün de 2031 yılında çıkacağını söyledi.

Oyunun 2013 yılından beri PC’de ve 2017 yılından beri PlayStation Vita’da olduğu göz önüne alındığında Pope’un oyuna zaman ayırma konusunda kötü bir sicili var.

Papers Please mobil sürümünün çıkış tarihi oyunun Windows ve Mac için çıkış yaptığı 8 Ağustos 2013 tarihine çok yakın olduğu için dikkatle seçilmiş olmalı.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Hytale, 2023'te de Çıkış Yapamayacak - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Hytale, 2023’te de Çıkış Yapamayacak

Sonraki İçerik
PlayStation VR2

PlayStation VR2 İçin Yeni Özellikler Açıklandı

Alakalı İçerikler
""