PlayStation VR2 İçin Yeni Özellikler Açıklandı

Avatar photo
Takip Et
Sony tarafından PlayStation VR2 hakkında yeni özellikler açıklandı ancak çıkış tarihi hala belli değil.
PlayStation VR2

Sony, resmi bloğunda kullanıcılarının gelecek yeni nesil sanal gerçeklik deneyiminden yani PlayStation VR2 için gelecek özelliklerden bahsetti.

Bu “See-Through View” özelliği, oyuncular VR’larını taktıklarında çevrelerini daha rahat görmek için oyunculara bir görüş sağlayacak. Bu görüş özelliği, hareket ederken, oyun oynarken kaza geçirmekten ve çevrenize çarpmamanızı sağlayacak. Oyun ekranı ve transparan ekran arasındaki geçiş kolaylaştırılmış. Kontrol merkezi üzerinden oyuncular oyun alanlarını PlayStation VR2’nin akıllı ön kamerası sayesinde ayarlayarak bu özelliği kullanabilirler.

PlayStation VR2

PlayStation VR2 için yeni bir yayın özelliği de geldi. Oyuncuların herhangi bir harici öğeye ihtiyaç duymadan oyunu oynarken oyunun kaydını almalarını sağlayacak. Konsola sadece bir PlayStation 5 HD kamera bağlamaları gerekiyor.

PlayStation VR2’nin oyun alanı tarama özelliğinden video geldi.

Açıklanan özelliklerden biri ise sinematik mod. Sinematik modda olan görüntü 1920 × 1080 HDR video formatında 24 / 60Hz ve ayrıca 120Hz kare hızında görüntülenebilecek. VR modundayken içerik 360 görünüm sanal ortamında 90Hz / 120Hz kare hızında 4000 x 2040 HDR video formatında görüntülenebilecek.

PSVR2 için ön sipariş verebilirsiniz. Platformun bu yıl içinde piyasaya sürülmesi bekleniyor, ancak henüz bir çıkış tarihi yayımlanmadı.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 4: Papers Please Mobil Cihazlara Geliyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Papers Please Mobil Cihazlara Geliyor

Sonraki İçerik
Minecraft FPS Arttırma

Minecraft FPS Arttırma Rehberi

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.