Minecraft Dungeons’a Cloud Save Özelliği Geliyor

Avatar photo
Takip Et
Minecraft Dungeons’a uzun zamandır gelmesi beklenen Cloud Save sistemi, farklı cihazlarda aynı kayıtla oynamanızı sağlayacak.

Minecraft Dungeons, çıkış yaptığı 2020 yılından itibaren sürekli bir güncelleme akışı gördü. Basit optimizasyon güncellemelerinden DLC ek paketlerine kadar, Mojang Studios oyuna güncellemeler sundu. Bu güncellemelerin ardından Mojang’ın yayınlayacağı en yeni güncelleme oyuna Cloud Save özelliğini getiriyor.

Minecraft Dungeons’a gelecek Cloud Save özelliğiyle platformlar arası ilerlemenizi eşitleyebileceksiniz.

Minecraft Dungeons, PC ve Switch’ten PS4, Xbox Series X’e kadar hemen hemen yakın zamanda aktif olan her platformda oynanabiliyor. Ancak bir oyuncu farklı bir platformdan yeni bir platforma geçerse daha önce yapmış olduğu ilerlemeleri geçmiş olduğu platforma taşıyamıyordu ta ki 5 Mayıs’ta yayınlanacak güncellemeye kadar.

Minecraft Dungeons resmi Twitter hesabı attığı tweetle göre oyunu ister büyük bir TV ekranında, ister taşınabilir bir konsolda ya da PC’de oynadığınızda aynı kayıt üzerinden ilerleyebileceğinizi duyurdu. Cloud Save özelliğinden yararlanmak isteyen oyuncular kullandıkları platformlarda Microsoft hesaplarına giriş yaparak oyun kayıtlarına erişebilir ve aynı ilerlemeden devam edebilir.

Minecraft Dungeons PC, PS4, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S üzerinde oynanabilir.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Riot VALORANT’ta Küfürü Azaltmak İçin Kayıt Alacak

Sonraki İçerik

Titanfall 2 Bu Hafta Sonu Steam’de Ücretsiz

Alakalı İçerikler
""