Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

CSGO Işınlanma Bug’ı Keşfedildi

Avatar photo
Takip Et
CSGO Işınlanma bug’ı ile oyuna kaldığınız yerden devam edebiliyorsunuz. Yeni hata son günlerde çok popüler oldu.
CSGO Işınlanma Bug'ı Keşfedildi

Çoğu FPS oyuncusunun hayatında önemli bir yer eden Counter Strike serisinin son oyunu CS:GO’da keşfedilen bir ışınlanma hatası son birkaç gündür Reddit ve diğer platformlarda gündeme oturmuş durumda.

Yakın zamanda tespit edilen bir bug, oyunda ciddi bir avantaj sağlıyor. Hatayı daha önceden deneyen kişiler nasıl yapılacağını biliyor olmalı fakat ilk defa duyanlar için bu açıktan nasıl yararlanabileceğinizi göstermek istiyoruz.

CS:GO Işınlanma Bug’ı ne işe yarıyor?

Hatayı kullandığınızda, önceki elin sonunda nerede bulunuyorsanız, yeni el başladığında da orada oluyorsunuz. Yani doğuşunuz, başlangıç bölgesinde değil son bulunduğunuz konumda gerçekleşiyor.

Tabii ki oyunun oynanışını düşündüğümüz zaman bunun önemli bir avantaj olduğu kanıksanamaz bir gerçek. Rakip takımı el başladığında direk öldürmek için yeni bir yol bulundu da denilebilir.

CS:GO Işınlanma Bug’ı nasıl yapılıyor?

Işınlanma hatasından yararlanmak için aşağıdaki yolları izlemeniz gerekiyor.

  • Turun kazananı belirlendiği zaman olduğunuz yerde tekrar doğmak için konsola “resetteam” komutunu yazmanız gerekiyor. Tur sıfırlanmadan yazmanız önemli bir nokta.
  • Hatayı kullanmak için konsola komut yazmayı beklemeniz gerekmiyor dilerseniz bunu bir tuş vasıtasıyla da yapabilirsiniz. Bunu yapmak için “bind (tuş) resetteam” komutunu konsola yazmanız yeterli.

Bu hatayı kullandığınız zaman istediğiniz noktada doğabilirsiniz fakat bu hatanın bazı dezavantajları da var. Bu hata kullanıldığında canınız ve mermileriniz yenilenmiyor. Tur sonundaki halinizle oyuna devam ediyorsunuz.

Bilindiği kadarıyla bu komut şu anda sadece Basit Eğlence’de çalışıyor. Rekabetçi maçlarda ise kullanılıp kullanılmadığı bir muamma.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, Sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Peki, CS:GO ışınlanma bug’ını oyun içinde kullanan birisini gördünüz mü? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 4: Microsoft'un Xbox xCloud için 1080p Yayını Test Ettiği Bildiriliyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Microsoft’un Xbox xCloud için 1080p Yayını Test Ettiği Bildiriliyor

Sonraki İçerik
Rust Console Edition Fragmanı Yayımlandı

Rust Console Edition Fragmanı Yayımlandı

Alakalı İçerikler
""