Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Lost Ark Sunucu Değişimi Nasıl Yapılır?

Avatar photo
Takip Et
Yeni MMORPG oyunu Lost Ark sunucu değişimi yapılabilir mi ve nasıl yapılır sorularını cevapladık
Görsel 4: Lost Ark Sunucu Değişimi Nasıl Yapılır? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Popüler birçok MMO oyununda olduğu gibi Lost Ark da karakterinizi oluştururken bir sunucu seçmenizi zorunlu kılıyor. Sunucu seçimi eğer ileride arkadaşlarınız ile birlikte oynamayı planlıyorsanız çok önemli bir adım, çünkü arkadaşlarınızla birlikte oynamak için aynı sunucuda bulunmanız gerekiyor.

Lost Ark, piyasaya sürüldüğü gibi Steam’de en çok oynanlar arasına girdiği için sunucu seçiminizdeki bir diğer kriter ise oyuna giriş kuyrukları ve bekleme süreleri olmalı. Oyuncuların birçoğu “Lost Ark sunucu değişimi özelliğine sahip mi?”, “Lost Ark sunucu değişimi yapılıyor mu?” gibi sorularla karşı karşıya kalıyor bugün bu soruyu cevaplıyoruz.

Lost Ark sunucu değişimi nasıl yapılır?

Ne yazık ki, şu anda Lost Ark’taki sunucunuzu değiştiremezsiniz. Bir karakter oluşturduğunuzda, seçtiğiniz sunucuya bağlanır ve bir daha değiştirilemez. Yani, arkadaşlarınızla birlikte oynamak istiyorsanız, karakter oluşturma işlemi sırasına aynı sunucuları seçmeniz gerekiyor.

Neyse ki, Lost Ark’ta birden fazla karakter oluşturabiliyorsunuz. Ücretsiz olarak 6 adete kadar yeni karakter oluşturabilirsiniz ve bu karakterlerin her biri farklı sunuculara ait olabilir. Dolayısıyla, kasıldığınız karakteriniz bir yanda dururken, arkadaşlarınızda oynamak ya da bekleme süresi daha az olan bir sunucuda oynayabilir; 5 sınıf ve 15 alt sınıfı deneyimleyebilirsiniz.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Apex Legends Defiance Güncellemesi Geldi - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Apex Legends Defiance Güncellemesi Geldi

Sonraki İçerik
Görsel 6: EA CEO'su Skate'in Yakında Çıkacağını Duyurdu - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

EA CEO’su Skate’in Yakında Çıkacağını Duyurdu

Alakalı İçerikler
""