Euro Truck Simulator 2 1.41 Beta Nasıl Yüklenir?

Avatar photo
Takip Et
Steam üzerinden 1.41 Beta sürümünün nasıl yüklendiğini anlattığımız rehberi sizler için hazırladık. Detaylar ve oyun haberleri Pilli Oyun’da.

Euro Truck Simulator 2 için tarihi için büyük bir sürüm olacak olan 1.41 sürümüne Beta olarak erişebilirsiniz. Geliştirici ekip geçtiğimiz günlerde Betayı oynanabilir olarak oyunculara yayımladı. Oyuncular 1.41 sürümünü tam sürüm çıkmadan önce oynayabilecek ve deneyimleyebilecek. Bu deneyiminizde gördüğünüz hataları geri bildirim olarak Euro Truck Simulator 2 ekibine gönderebilirsiniz.

Rehbere geçmeden önce Euro Truck Simulator 2 1.41 Beta Güncellemesi adlı makalemizi okuyarak güncelleme hakkında daha fazla bilgiye sahip olabilirsiniz.

1. Oyuna sahip olduğunuz Steam hesabınıza giriş yapın ve Kütüphane sekmesine gelin.

Görsel 4: Euro Truck Simulator 2 1.41 Beta Nasıl Yüklenir? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital2. Sol taraftan Euro Truck Simulator 2’ye sağ tıklayıp, Özellikler sekmesini açın.

Görsel 5: Euro Truck Simulator 2 1.41 Beta Nasıl Yüklenir? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital3. Sol taraftan Betalar sekmesini açın.

Görsel 6: Euro Truck Simulator 2 1.41 Beta Nasıl Yüklenir? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital4. “Katılmak istediğiniz betayı seçin:” kısmından “public_beta – Public Beta 1.41″‘i seçin.

Görsel 7: Euro Truck Simulator 2 1.41 Beta Nasıl Yüklenir? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital5. Seçtiğiniz anda 1.41 Beta sürümü indirilmeye başlanacaktır. (5.5 GB)

Görsel 8: Euro Truck Simulator 2 1.41 Beta Nasıl Yüklenir? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

İndirdikten sonra direkt girip oynayabilirsiniz. Eğer Atölyeden bir moda abone iseniz oyun içerisinde devre dışı bırakmanızı öneririz. Yapılan modlar henüz yeni sürüme uyumlu değil ve oyununuz hata verip, çökebilir.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Euro Truck Simulator 2 1.41 Beta Güncellemesi

Sonraki İçerik

Amouranth ve Indiefoxx Tekrardan Banlandı

Alakalı İçerikler
""