Hitman 3 Tüm Kapı ve Kasa Kodları

Avatar photo
Takip Et
Hitman 3 Tüm Kapı ve Kasa Kodları ile sizi sıkıştığınız yerden kurtarmaya geldik.

Hitman 3’te, genellikle levye ile açılamayan kilitli kapılardan geçmenin yolunu bulmanız istenecektir. Kilitli kapıları kodlar ile açarak yolunuza devam edebilirsiniz fakat kodları belirli bir kombinasyonda bulup, düzenleyerek doğru kodu bularak kilidi açmanız gerekir. Sizler için Hitman 3 Tüm Kapı ve Kasa Kodları adı altında kodları sunuyoruz. Kodları sunuyoruz ama Hitman dünyasında insanlar, yapışkan notluklara veya beyaz yazı tahtalara açık bir şekilde kodların kombinasyonlarını yazarlar. Bu yüzden her zaman etrafa bakmakta fayda var.

Hitman 3 Tüm Kapı ve Kasa Kodları

Kodların bir çoğu dört sayıdan oluşan bir kombinasyondan ibaret. Bu kodlar sayesinde hikayeye devam edebilecek veya süslü teçhizat, gizli kılık veya oynanışınız için avantaj sağlayacak şeyler ile karşılaşabilirsiniz. Her seviyenin tuş kodlarını aşağıda bulabilirsiniz.

Hitman 3 Tüm Kapı ve Kasa Kodları
Hitman 3 Dubai Bölümünden Bir Manzara

Dubai

  • Personel Alanı (Staff Area): Personel alanı, atriyuma çıkan büyük merdivenin arkasında bulunabilir. Merdivenleri tırmandıktan sonra sola dönün sonrasında sağınızda bir kapı olacak. Buradaki kod toplantı odasındaki dev beyaz tahtada yazıyor ama henüz girmediyseniz kod 4706’dır.
  • Güvenlik Odası (Security Room): Dubai’nin 3. seviye güvenlik odasında başka bir tuş takımı bulacaksınız. Endişelenmeyin, bunu anlayıp bulmak yeterince kolay. Bu odada birkaç ilan tahtası var. Odada yer alan kasanın karşı tarafında, “SAFE CODE 6927” yazan bir yapışkanlı notluk var. Buradan kodun 6927 olduğunu çıkarabiliriz. Bu kod sayesinde tahliye anahtar kartını bulacaksınız.
  • Çatı Katı Misafir Odası Kasası (Penthouse Guest Room Safe): Bird of Prey görev hikayesini tamamladıktan, Carl Ingram’ı öldürdükten hemen sonra, misafir odasına çıkarsanız, binanın en üst katında yer alan çatı katı terasından Misafir Yatak Odasına geçiş yapabilirsiniz. Burada üzerinde tuş kilidi olan bir kasa var. Kasayı kilitleyen kişi masanın üzerinde bir notu unutmuş. Notta “7465, bu kodu sıfırlamayı unutma” yazıyor. Görünen o ki kod hala sıfırlanmamış, bu yüzden 7465’i kullanabilirsiniz. Buradan ortaklar ve bir sonraki hedefiniz hakkında bazı bilgiler bulacaksınız.

Dartmoor

  • Alexa’nın Vaka Dosyası Kasası (Alexa’s Case File Safe): Eğer Alexa’nın korumalarını dinlediyseniz, dava dosyasının ofisindeki bir tablonun arkasında yer alan bir kasa içerisinde saklandığını da duymuş olabilirsiniz. Tabloyu kenara çekip kasaya erişmek için öncelikle sandalyesinde yer alan düğmeye basın, sonrasında kasadaki ipuçlara bakın. Bir saat, bir teleskop, bir ateş ve bir geyik var. Ofis merdiveninin altındaki küçük saatin altında 1 var. Üst kattaki teleskop 9, şöminenin üstünde 7 ve kapının üstündeki geyiğin arkasında 5 var. Bu rakamlarda Alexa’nın güvenli tuş takımının kodunun 1975 olduğu anlamına gelir.

Berlin

  • Kulüp Bodrum Kasası (Club Basement Safe): Kulübün alt katında bulunan ofis kasasının şifresi yakınlardaki görevliler tarafından Berlin Duvarı’nın yıkıldığı zaman olarak geçiyor. Berlin Duvarı, 1989 yılında yıkıldı. Yani 1989 kodunu kullanabiliriz.

Chongqing

  • Hush’ın Tuş Takımı (Hush’s Keypad): Hush’ın takıldığı odada üzerinde kapılar için güvenlik kodlarının yazılı olduğu dev bir beyaz tahta var. Kodumuz 2552. Bu kod Hush’ın binasındaki tüm kapıları açmamız için geçerli olacak.
  • ICA Tesis Girişleri (ICA Facility Entrances): Dışarıda dolaşan bir çalışan, gizli cinayet organizasyonundan dolayı kovulmasını sağlayacağını düşündüğünüz için istediğimiz kodu yüksek sesle söylecektir. ICA arka girişinin kodu 0118’dir. Bu kodla aynı zamanda çamaşırhaneye ve ICA tesis alanı çevresindeki tüm tuş takımı kilitli kapılara girmeniz gereken koddur.

Mendoza

  • Şarap Kasası (Wine Vault): Sommelier kasasındaki lazerleri kapatmak (üst kattaki güvenlik odası terminalinden kilidi açılarak erişilebilir) ve süslü eski Vino’yu elde etmek için tuş takımının şifresini çözmeniz gerekecek. Neyse ki, eğer onları dinliyorsanız tam olarak neyin peşinde olduğunuzu bileceksiniz. Tuş takımında yer alan notta “Eski bir yıl” yazıyor. Duyduklarınızı kontrol edin, muhtemelen bu konuşmaya tanık olacaksınız “Bay Yates, konuklarına süper lüks bir şarap sunmaktan ve bunun yapıldığı yıldan mı bahsediyor?” Bunun devamında şifreyi yakalayabileceğimiz ayrıntı veriliyor “İkinci Dünya Savaşı’nın son yılı, eğer aramanız gerekiyorsa yazıklar olsun.” ve buradan da anlayacağımız gibi kod 1945 yani savaşın son yılı.
  • Bodrum Kasası (Basement Safe): Bodrumda gardiyanlar, Don Yates ve karısının evlendiği yılın güvenlik şifresi hakkında konuşmaya başlayacaklar. Bu ne zamandı? Yates’in üst kattaki odasında, Kapanış Açıklamasına göre hikayesinde Diana’yı kurtardığımız yerde, daire içerisinde “Kristal Yıldönümü” ifadesinin yer aldığı bir takvim var. Kristal Yıldönümü nedir; 2021 yılında Yates’in 15 yıllık evliliğini kutladığı anlamına geliyor. Yani bodrumdaki kasanın kodu 2006’dır. 

Capartian Dağları

  • Hikayenin son seviyesi olan Capartian Dağları’nda ortaya çıkan tek bir tuş takımı var. Bu da benzer bir şekilde kolayca bilinebilir. Tuş takımının yanı başındaki duvarda dev harflerle “1979” yazılı bir poster var. Buradan da kodu çıkarmak zor olmayacaktır, 1979’i kullanabilirsiniz.

Şimdilik tüm tuş takımı kodları bu kadar. Hitman 3 Tüm Kapı ve Kasa Kodları adı altında size bulunan kodları, nasıl bulacağınızı ve konumlarını anlattık.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

DualShock 4 Bilgisayara Nasıl Bağlanır?

Sonraki İçerik

Minecraft’ta Mum Nasıl Yapılır?

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.