Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

EA CEO’su Skate’in Yakında Çıkacağını Duyurdu

Avatar photo
Takip Et
Skate serisinin devamı olan skate. az bilgiyle hala gizemini koruyor, EA CEO’su oyunun yakın zamanda piyasaya sürüleceğini duyurdu.
Görsel 4: EA CEO'su Skate'in Yakında Çıkacağını Duyurdu - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Skate hayranları Skate 3‘ün 2010’da piyasaya sürüldüğü zamandan itibaren seriye ait yeni bir oyun haberini almamışlardı. EA Games, serinin devamı olacak yeni bir Skate oyununu 2020’de duyurdu.

Skate, kullanıcı tarafından oluşturulan içerik tasarımına öncelik verecek.

EA CEO’su Andrew Wilson, Skate’in devam oyununun -hayranlar tarafından Skate 4 olarak anılır- yakında piyasaya sürüleceğini belirtti fakat belirli bir tarih vermedi. Aynı zamanda oyunun The Sims, FIFA ve Madden Ultimate Team oyunlarında olduğu gibi kullanıcının oluşturduğu kişiselleştirilmiş içeriğe yer ayırdıklarını ekledi.

Oyuna aite paylaşılan son video 2021’in ortalarındaydı. EA, YouTube’da oyunun perde arkasını gösteren bir fragman yükledi. Hatta yayınlanan video oyunla alakalı bilgi eksikliğine dair şakalar içeriyor. Skate’e ait bu video 6 ay önce yayınlanmıştı ve daha fazla bilgi paylaşılmadı.

Skate’le ilgili hayranları heyecanlandıran diğer bir nokta ise oyunun PC için onaylanmış olması. Daha önceki Skate oyunları PC’de oynanabilir olmadığı için bu, seri için bir ilk olacak. Aynı şekilde modların eklenmesinde de izin vereceği için oyuncular için hoş bir deneyim olacak.

EA, Skate’in Full Circle tarafından geliştirileceğini duyurmuştu. Xbox Live’ın eski başkanı Daniel McCulloch yönetiminde yeni açılan stüdyoda ilginç bir iş olacağa benziyor.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Lost Ark Sunucu Değişimi Nasıl Yapılır? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Lost Ark Sunucu Değişimi Nasıl Yapılır?

Sonraki İçerik
Görsel 6: The Wolf Among Us 2 Resmi Olarak Duyuruldu - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

The Wolf Among Us 2 Resmi Olarak Duyuruldu

Alakalı İçerikler
""