Homeworld 3 The Game Awards’da Duyuruldu

Takip Et
1999 yılından beri devam eden Homeworld serisinin devam oyunu Homeworld 3, The Game Awards’da duyuruldu.
Görsel 4: Homeworld 3 The Game Awards'da Duyuruldu - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Homeworld serisinin benzersiz stratejik oynanışı Homeworld 3 ile geri dönüyor, hem de daha büyük ölçekli savaşlarla. Yeni stratejik bakışlar getirecek olan Homeworld 3’te, filonuzu düşmanlardan saklayabilecek ve pusu kurabileceksiniz.

Modern donanım için geliştirilen oyun, tüm yeni gemi tasarımlarını ve ayarlarını içerecek, önemli oyun özellikleri ekleyecek. Kritik stratejik hususları kapsayan, görüş hattı oluşturan tamamen simüle edilmiş balistikleri göreceğiz.

Filonuz görevden göreve giderken gemilerinizde geçmiş savaşların izleri de görünecek. Strike craft pilotlarının ve ana gemi kaptanlarının savaş alanı sohbeti yoluyla bilgi aktardığını da duyacaksınız.

Homeworld 3 Ne Zaman Çıkacak?

Homeworld ve Homeworld 2’de sanat yönetmeni olarak da çalışan, ayrıca Blackbird Interactive’in CEO’su olan Rob Cunningham yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Homeworld 3, seride yaratmaya başladığımız vizyonun, duygusal bilim kurgu hikayenin anlatımıyla dolu ve büyük ölçekli dinamik uzay savaşlarını en iyi şekilde yansıtmayı hedefleyen ve modern teknolojiye uyum sağlayan bir oyun.”

“The Game Awards’da tüm dünyaya ve tabii ki Homeworld topluluğuna oyuna dair en derin bakışı sunmaktan daha heyecanlı olamazdık. Gelecek yıl bu devasa oyunun lansmanına hazırlanırken paylaşacak çok daha heyecan verici ayrıntılarımız var.”

Homeworld 3 artık Steam ve Epic Games Store’da istek listesine alınabilir. Oyunun lansmanı ise 2022’nin dördüncü çeyreğinde yapılacak.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Yeni Splinter Cell Oyunu Hakkında Bildiğimiz Her Şey - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Yeni Splinter Cell Oyunu Hakkında Bildiğimiz Her Şey

Sonraki İçerik
Görsel 6: PUBG Battlegrounds Ücretsiz Oluyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

PUBG Battlegrounds Ücretsiz Oluyor

Alakalı İçerikler