PUBG Battlegrounds Ücretsiz Oluyor

Avatar photo
Takip Et
PUBG Battlegrounds, 12 Ocak 2022’den itibaren ücretsiz olarak oynanabilecek.
Görsel 4: PUBG Battlegrounds Ücretsiz Oluyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

The Game Awards’da açıklama yapan Krafton, orijinal PUBG Battlegrounds‘un 12 Ocak’tan itibaren ücretsiz olacağını duyurdu.

PlayerUnknown’s Battlegrounds, 2017 yılında Steam’de erken erişim olarak çıkış yaptığından beri ücretli bir oyundu. Hızla büyüdü ve hala popüler sayılabilecek Battlegrounds akımını yarattı. Oyun dünyasının en büyük firmalarından Activision Blizzard ve Epic Games’i bile bu türde oyun çıkartmaya teşvik etti.

PUBG Battlegrounds ücretsiz mi?

PUBG Battlegrounds, 12 Ocak 2021’de ücretsiz oynanabilir olacak olsa da tıpkı Call of Duty: Warzone’da olduğu gibi bazı unsurlara erişmek için satın alma gerektirecek. Krafton, dereceli ve özel maç modu, özel oyun içi ögeler ve daha fazlasına erişmenize olanak sağlayan Battlegrounds Plus adlı isteğe bağlı 12,99 dolarlık bir hesap yükseltmesi sunmayı planlıyor.

PUBG’ye halihazırda sahip olan oyunculara Battlegrounds Plus ve ek oyun içi ögeler içeren PUBG Özel Hatıra Paketi ücretsiz olarak verilecek.

Güçlü rekabet ortamına rağmen, PUBG: Battlegrounds popülerliğini hem PC hem de mobil cihazlarda korudu ve piyasaya sürülmesinden itibaren 75 milyon kopyadan fazla sattı. Mobil cihazlarda ise ücretsiz oynanabilen PUBG Mobile, 1 milyardan fazla indirildi ve Krafton kısa süre önce yine ücretsiz olan PUBG: New State’i piyasaya sürdü.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Homeworld 3 The Game Awards'da Duyuruldu - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Homeworld 3 The Game Awards’da Duyuruldu

Sonraki İçerik
Görsel 6: Sniper Elite 5 Ne Zaman Çıkacak? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Sniper Elite 5 Ne Zaman Çıkacak?

Alakalı İçerikler
""