Cyberpunk 2077, PlayStation Store’a Geri Geldi

Avatar photo
Takip Et
Cyberpunk 2077, PlayStation Store’da yeniden listelenmeye başlandı.

Cyberpunk 2077 uzun zaman sonra tekrardan PlayStation Store’da görüntülendi. Daha önce yapılan iadelerden dolayı mağazadan kaldırılan oyun, yaklaşık 3 ay sonra tekrardan mağazaya eklendi fakat yeni oyuncular tarafından satın alınamıyor.

Cyberpunk 2077, PlayStation Store’a uzun bir aradan sonra geri geldi.

18 Aralık’ta piyasaya sürüldükten kısa bir süre sonra Sony, oyunun hatalı olduğunu netleştirdikten sonra oyunu PS Store’dan kaldırdı. O zamandan beri oyun mağaza aramalarında görünmedi. Cyberpunk 2077’nin PlayStation Store’a geri dönmesi hakkında ne Sony, ne de CD Projekt tarafından bir açıklama gelmedi. Oyun tekrardan PS Store’a eklenmiş olsa da satın alım işlemine şu anda kapalı.

Oyunun sorunlu çıkışından sonra sonra, CD Projekt Red, birçoğu zaten çıkmış olan tüm platformlarda büyük yamalar yayınlayarak oyunu düzeltti. Geliştirici her zaman Cyberpunk 2077’yi PlayStation Store’a geri getirme kararının nihayetinde Sony’nin olduğunu iddia etse de, o günün her yama ile daha da yakınlaştığını umuyordu.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Forza Horizon 5 Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik

Xbox’a 40 Adet Bağımsız Oyun Demosu Geliyor

Alakalı İçerikler
""