Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

The Outer Worlds Yeni Nesil Yükseltmesi Alacak

Avatar photo
Takip Et
Obsidian Entertainment, The Outer Worlds yeni nesil yükseltmesinin 7 Mart 2023’te çıkış yapacağını duyurdu.
Görsel 4: The Outer Worlds Yeni Nesil Yükseltmesi Alacak - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

The Outer Worlds önümüzdeki ayın başlarında PlayStation 5 ve Xbox Series X’e çıkış yapacak. Oyunun yeni nesil yükseltmesi resmi olarak The Outer Worlds: Spacer’s Choice Edition adını taşıyacak ve grafikler ve diğer oynanış özellikleri için bir dizi performans yükseltmesiyle birlikte gelecek. Obsidian Entertainment, oyunun yeni nesil yükseltmesinin 7 Mart 2023‘te mağazalarda olacağını duyurdu.

Görsel 5: The Outer Worlds Yeni Nesil Yükseltmesi Alacak - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

The Outer Worlds yeni nesil yükseltmesi ücretli yapılabilecek.

Yeni sürüm 59.99$’a satışa sunulacak ve temel oyun ile her iki indirilebilir genişleme paketi olan Murder on Eridanos ve Peril on Gorgon’u içerecek. Ayrıca yükseltilmiş sürüm aynı zamanda Windows platformunda da satın alınabilecek. Orijinal oyunu ve her iki DLC setini PlayStation 4, Windows veya Xbox One’da satın alanlar 9,99 $ karşılığında mevcut nesil sürüme yükseltme yapabilecekler.

Geliştiriciler tarafından yapılan açıklamada oyunun yeni sürümünde “daha yüksek çözünürlüklü grafikler, dinamik bir hava durumu sistemi, elden geçirilmiş ışıklandırma ve ortamlar, iyileştirilmiş performans ve yükleme süreleri, karakterler üzerinde geliştirilmiş detaylar, artırılmış seviye sınırı” ve daha fazla değişikler olduğu belirtildi.

The Outer Worlds şu anda PlayStation 4, Windows PC, Xbox One ve Nintendo Switch’te oynanabiliyor ve güncellenmiş versiyonu mart ayında yeni nesil konsollara gelecek.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: Sons of The Forest Molotof Kokteyli Nasıl Yapılır - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Sons of The Forest Molotof Kokteyli Nasıl Yapılır

Sonraki İçerik
Görsel 7: Doomsday: Last Survivors, Oyuncuları Yepyeni Bir Hayatta Kalma Deneyimine Davet Ediyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Doomsday: Last Survivors, Oyuncuları Yepyeni Bir Hayatta Kalma Deneyimine Davet Ediyor

Alakalı İçerikler
""