GTA Online Güncellemesiyle Peyote Bitkileri Geri Geliyor

Avatar photo
Takip Et
Rockstar, GTA Online’a yeni öğeler ekleyen yeni bir haftalık güncelleme çıkarttı. Oyunculara 3 Mart’a kadar Dinka Verus aracı ücretsiz.
Görsel 4: GTA Online Güncellemesiyle Peyote Bitkileri Geri Geliyor - Rehber - Oyun Dijital

Rockstar Games, GTA Online’a yeni öğeler ekleyen yeni bir haftalık güncelleme çıkarttı. Geliştirici firma, oyunculara 3 Mart’a kadar ücretsiz Dinka Verus aracını veriyor.

Son zamanlarda Peyote bitkilerinin GTA Online’a geri döneceği zaten söyleniliyordu. Bitkiler, oyunculara sundukları oyun deneyiminden dolayı keyif aldıkları değişik bir özellik oluşturuyor. Oyuncular, Peyote bitkilerinin bu hafta GTA Online dünyasına getirdiklerinin tadını çıkarabilir.

GTA Online‘da bitkileri toplayarak farklı hayvanlara dönüşebilirsiniz.

Oyuncular, Grand Theft Auto Online’da Los Santos haritasına dağılmış Peyote bitkilerini bulabilecekler. Bitkileri bulan oyuncular bitkileri yedikten sonra kedi, köpek veya köpekbalığı gibi hayvanlara, Koca Ayak ve daha fazlasına dönüşebilecekler.

Oyuncuların Peyote bitkilerini çok sevdiğini biliyoruz fakat uzun zaman oyunda kalmayacak. Bitkiler daha önce kaldırılmadan önce Ekim ayında Grand Theft Auto Online’ın Cadılar Bayramı temalı etkinliğinde oyuna eklenmişti.

Rockstar Games, önümüzdeki dört hafta boyunca oyunun çevrimiçi topluluğunu kutlayacağını söyledi ve bu sadece bir başlangıç.

Grand Theft Auto Online, PC, PS4, Xbox One’da oynanabilir. PS5 ve Xbox Series X/S daha sürümü geliştiriliyor.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, Sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Overwatch 2'de Rollerin Pasif Yetenekleri Olabilir - Rehber - Oyun Dijital

Overwatch 2’de Rollerin Pasif Yetenekleri Olabilir

Sonraki İçerik
Görsel 6: Sıradaki Steam Oyun Festivali Haziran'da Olacak - Rehber - Oyun Dijital

Sıradaki Steam Oyun Festivali Haziran’da Olacak

Alakalı İçerikler
""