Overwatch 2’de Rollerin Pasif Yetenekleri Olabilir

Avatar photo
Takip Et
Blizzard, Overwatch 2’deki üç temel role (tank, saldırı ve destek) biraz daha karmaşıklık katmak için rollere özel pasif yetenekler getirebilir.
Görsel 4: Overwatch 2'de Rollerin Pasif Yetenekleri Olabilir - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Blizzard, Overwatch 2’deki üç temel role (tank, saldırı ve destek) biraz daha karmaşıklık katmak için çalışıyor. Geliştirici firma, her zaman rekabetçi FPS oyunu için işleri basit tutmayı tercih etti, bu sebeple oyunda 10 yetenek yerine 3/4 yeteneğiniz bulunuyor ve bunun çoğu kısmı görünmez/pasif bir yetenek içermiyor.

Overwatch 2'de Ekstra Pasif Yetenekler Olabilir

Rollerin pasif yetenekleri, esasen hangi role sahip olduklarına bağlı olarak her kahramana küçük ölçekli faydalar sağlar. İşte bugünün ‘kamera arkası’ videosunda Blizzard tarafından paylaşılan örnekler:

  • Tanklar: Geri tepme azaltma, alınan hasar için ult ücretini azaltma
  • Saldırı: Hareket hızı bonusu
  • Destek: Otomatik can yenileme (bir süre hasar alınmadığında aktifleşir)

Videoda paylaşılan örnekler bizce biraz ilginç. Saldırı kahramanları için hız artışı ve otomatik can yenileme (Mercy’nin mevcut pasifinden daha düşük bir oranda), güçlerine bağlı olarak meta için oldukça fark yaratabilir. Ve paylaşılan pasifler her roldeki tüm kahramanlar için eşit olarak geçerli olacağından, herkesin yapabileceklerini hatırlamak için çok fazla ezber yapmak zorunda kalmayacaksınız gibi gözüküyor.

Bu özelliklerin Overwatch 2‘nin çıkışında olmama ihtimali yüksek.

Overwatch ekibinin vaktinden önce konuştuğu her şey için olduğu gibi, bunların hiçbirinin Overwatch 2’nin son versiyonuna girmeyeceği konusunda büyük bir ihtimal var.

Overwatch 2, şu anda geliştirme aşamasında. Çıkış yaptığında PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, PC’de oynanabilir.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, Sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Rage 2 ve Absolute Drift Epic Games'de Ücretsiz - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Rage 2 ve Absolute Drift Epic Games’de Ücretsiz

Sonraki İçerik
Görsel 6: GTA Online Güncellemesiyle Peyote Bitkileri Geri Geliyor - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

GTA Online Güncellemesiyle Peyote Bitkileri Geri Geliyor

Alakalı İçerikler
""