Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Dying Light 2 Çıkış Tarihi Kesinleşti

Avatar photo
Takip Et
Techland, yaptığı yayında Dying Light 2 çıkış tarihini açıkladı ve oyundan oynanış görüntülerini paylaştı.

Techland, Perşembe günü yaptığı Dying 2 Know başlıklı canlı yayını sırasında Dying Light 2 çıkış tarihini duyurdu. Oyun, 7 Aralık’ta piyasaya sürülecek. Oyun daha önce süresiz olarak ertelenmişti ve başlangıçta 2020 baharında piyasaya sürülmesi planlanmıştı.

Dying Light 2 çıkış tarihi 7 Aralık olarak açıklandı.

Dying Light 2 Stay Human, çıkış yaptığında PlayStation 4, PlayStation 5, Windows, Xbox One ve Xbox Series platformlarında oynanabilecek. Devam oyunu, Techland tarafından virüse karşı “insanlığın savaştaki son kalesi” olarak tanımlanan şehirde geçecek. Orjinal oyunun gece-gündüz döngüsü ve parkur sistemi ikinci oyunda da yer alacak.

Techland, Dying Light 2’yi E3 2018’de duyurdu ve ertesi yıl oynanış videosunu göstermişti fakat oyun günümüze kadar kesin bir çıkış tarihine sahip değildi.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Sizce yeni gelecek ajan nasıl yeteneklere sahip olacak? Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

VALORANT 3.0: Skye ve Breach Dengelenecek

Sonraki İçerik

Little Nightmares Bu Hafta Sonu Ücretsiz

Alakalı İçerikler
""