Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Sıradaki Steam Oyun Festivali Haziran’da Olacak

Avatar photo
Takip Et
Steam Oyun Festivali, 16-22 Haziran tarihlerinde yapılacak. Indie oyunlar ve büyük oyunlarda indirim geliyor! Fakat, biraz beklemeniz gerekecek.
Görsel 4: Sıradaki Steam Oyun Festivali Haziran'da Olacak - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Şubat 2021’in başlarında yapılan Steam Oyun Festivali kış etkinliği, yapıldığı zamanlarda Steam’e 500’den fazla yeni demo getirdi. Bazı geliştiriciler Valve’i etkinlik sona erdikten sonra da kalmasını sağlamaya zorladı. Etkinlikten çıkan Little Nightmares 2, Warhammer: 40,000 ve Loop Hero gibi oyunları hala steam mağazasında bulabilirsiniz.

Sıradaki Steam Oyun Festivali Haziran'da Olacak

Steam Oyun Festivali Yaz Etkinliği, 16-22 Haziran tarihlerinde yapılacak.

Yaz etkinliği, ResetEra forumlarında belirtildiği üzere 16 ve 22 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. Bir kez daha çıkacak oyunları desteklemek için demolar yayınlanacak, canlı yayınlar ve geliştirici sohbetleri yapılacak. Etkinlik için öne çıkarılacak oyunların halên daha yayınlanmamış, en geç Ocak 2022’ye kadar bir çıkış tarihine sahip olması ve önceki iki Steam Oyun Festivalinden hiçbirine katılmamış olması gerekiyor.

Steam geçmişte bahar indirimi yapmış olsa da, son 2 yıldır yapılmadı. Bu eğilim devam ederse Steam Oyun Festivali’nin yaz etkinliği sıradaki büyük Steam indirimiyle çakışabilir.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, Sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Oyun Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: GTA Online Güncellemesiyle Peyote Bitkileri Geri Geliyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

GTA Online Güncellemesiyle Peyote Bitkileri Geri Geliyor

Sonraki İçerik
Görsel 6: Valheim En Çok Oynanan Oyunlarda 2. Sıraya Geldi - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Valheim En Çok Oynanan Oyunlarda 2. Sıraya Geldi

Alakalı İçerikler
""