Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Grand Theft Auto The Trilogy The Definitive Edition Açıklandı

Takip Et
Grand Theft Auto The Trilogy The Definitive Edition kült GTA oyunlarının grafik olarak iyileştirilmişi olacak (remaster).
Görsel 4: Grand Theft Auto The Trilogy The Definitive Edition Açıklandı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Pek çok sızan görselin ve ortada dolaşan duyumların ardından Rockstar Games, Grand Theft Auto 3, Vice City ve San Andreas’tan oluşan Grand Theft Auto: The Trilogy The Definitive Edition’ı resmen duyurdu. Grand Theft Auto The Trilogy The Definitive Edition PS5, PS4, Xbox Series X/S, Xbox One, Nintendo Switch ve PC için bu yılın sonunda yayınlanacak.

Grand Theft Auto The Trilogy The Definitive Edition’ın içindeki üç oyun da klasik görünüşünü ve hissini korurken, grafik iyileştirmeler ve modern oyun geliştirmeleri gibi kapsamlı yükseltmelerle karşımıza çıkacak. Daha Derin detaylar ise önümüzdeki haftalarda gelecek. Rockstar, oyunların tek bir paket olarak mı, ayrı başlıklar olarak mı yoksa her iki şekilde mi piyasaya sürüleceğini henüz açıklamadı.

Grand Theft Auto The Trilogy The Definitive Edition mobil sürümü önümüzdeki yıl gelecek.

Üç oyunun da mevcut sürümleri önümüzdeki hafta mağazalardan kaldırılacak. Rockstar ayrıca, Grand Theft Auto: The Trilogy The Definitive Edition’ın, 2022’nin ilk yarısında iOS ve Android’e geleceğini duyurdu.

Grand Theft Auto The Trilogy The Definitive Edition aylardır konuşuluyor ve Rockstar’ın kendi oyun başlatıcısındaki üçlemeye referanslar, sızdırılmış logolar ve başarılar dahil olmak üzere birkaç büyük sızıntı oldu ve üçleme Güney Kore’de bile derecelendirildi.

Grand Theft Auto The Trilogy The Definitive Edition, Grand Theft Auto 3’ün 20. yıl dönümünün bir parçası olarak piyasaya çıkıyor. Ayrıca GTA Online; yıl dönümü temalı etkinlikler, kıyafetler, tasarımlar ile güncellenecek. Rockstar, GTA Online oyuncuları için sürprizler olacağını söylüyor.

Yıldönümü kutlamalarının yanı sıra Rockstar, bu yıl için yeni bir GTA Online genişletmesi gibi görünen yeni bir etkinliğe vurgu yaptı. “Bazı tanınmış kişilerin ve tanıdık arkadaşların “yasal işlerini” genişletmek için yardımınıza ihtiyacı var. Yakında daha birçok sürprizle birlikte ortaya çıkarılacak!”

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Dead by Daylight Cadılar Bayramı Etkinliği - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Dead by Daylight Cadılar Bayramı Etkinliği

Sonraki İçerik
Görsel 6: VALORANT VAL 5 Hatası Çözümü - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

VALORANT VAL 5 Hatası Çözümü

Alakalı İçerikler
""