Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

God Of War PC Torrent’e Düştü

Avatar photo
Takip Et
God Of War PC Torrent sitelerinde en çok indirilenlerde bir numaraya yükseldi.
Görsel 4: God Of War PC Torrent'e Düştü - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

14 Ocak 2022 19.00 itibariyle Steam’de indirmeye açılan God of War PC, tanınan crack gruplarından birisi tarafından çıktığı dakikalarda kırılıp, korsan olarak tüm sitelerde yerini aldı.

Metacritic’de yer alan inceleme puanlarına göre 100 üzerinden 93 puan alan God of War PC, uzun zamandır serinin hayranları tarafından bekleniyordu.

Daha önceden PlayStation konsollarına özel olarak piyasa sürülen oyun, PC’ye çıkışını ardından Steam’de en popüler oyunlar arasında yerini aldı. Çıkış yaptığı anda oyun 49,411 kullanıcı tarafından aynı anda oynandı.

329,00₺ fiyatla Steam’de yerini alan oyun, platformun en çok satan oyunlar sırasında zirvesine oturdu.

God Of War PC Torrent nasıl indirilir?

Herhangi bir oyunu, yazılımı korsan olarak elde etmeniz suçtur. Daha kaliteli oyunlar görmek için oyun firmalarının yaptığı oyunları korsan olarak indirmemelisiniz.

Korsan oyunculuğu tavsiye etmesek de, oyunun fiyatı göz önünde bulundurulduğunda kesinlikle ülkemizdeki oyuncuların çoğunun God of War PC Torrent ile indirip oynayacağını söylemek mümkün.

İndirdiğiniz sitelere ve içeriğe dikkat etmenizi, bu gibi popüler oyunlarda araya çok fazla virüs, sahte indirme gibi şeylerin karıştığını hatırlatmak isteriz.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Internet Cafe Simulator 2 Sistem Gereksinimleri - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Internet Cafe Simulator 2 Sistem Gereksinimleri

Sonraki İçerik
Görsel 6: PS3 Oyunları PS5 Mağazasına Gelmeye Başladı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

PS3 Oyunları PS5 Mağazasına Gelmeye Başladı

Alakalı İçerikler
""