Dead by Daylight Cadılar Bayramı Etkinliği

Avatar photo
Takip Et
Dead by Daylight Cadılar Bayramı etkinliğinde bizleri neler bekliyor?
Görsel 4: Dead by Daylight Cadılar Bayramı Etkinliği - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Michael Myers de bizimle olacak mı?

Her yıl, Dead by Daylight Cadılar Bayramı sezonunu büyük bir etkinlikle kutluyor. Tabii ki korku temasının en gözde konseptlerinden oyunun içinde de DLC’si bulunan “Halloween” konseptin önde gelen katilerinden Michaerl Myers’i akla getiriyor.

2021 yılının Ekim ayının çoğunda Dead by Daylight Cadılar Bayramını kutluyor olacak. Resmi internet sayfalarında etkinlikle ilgili bir takvim yayınladılar. Herkes ayın tamamını Cadılar Bayramını kutlayarak geçirmek istemez bu nedenle oyun içi etkiMinlikleri oynamak ve ödülleri kazanmak ister.

Dead by Daylight Cadılar Bayramı Etkinliği Takvimi

Görsel 5: Dead by Daylight Cadılar Bayramı Etkinliği - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Dwightcrow Muskası

Önceki Cadılar Bayramı sezonunda Dwightcrow muskasını kaçıranlar için DWIGHTCROW kodunu PC ve konsollarda 31 Ekim 23:59 tarihine kadar oyun içerisinden talep ettiğiniz vakit muskaya sahip olabilirsiniz.

Mikaela Reid

Görsel 6: Dead by Daylight Cadılar Bayramı Etkinliği - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

19 Ekim’de gelecek olan “HOUR OF THE WITCH” adlı bölümle beraber ilk orijinal bağımsız kurban Mikaela Reid, benzersiz bir hikayeyle ve beceri setiyle (perk) geliyor.

Babasının ölümünün peşini bırakmayan Mikaela Reid, teselliyi korku hikayelerinde buldu. Korkuyla ilgili olan her şeye ilgi duydu ve en sonunda cadılığa da merak saldı. Becerileri arasından totemleri kendi ve müttefikleri lehine çevirme becerilerini kullanarak karanlıktan ışığa çıkın.

Cadılar Bayramı Etkinliği

Yıllık Cadılar Bayramı etkinliğinin oyunlar ve ödülleriyle 21 Ekim ve 4 Kasım arasında oynanabilir olacak. Ayın ilerleyen tarihlerinde bu etkinliğe dair daha fazla bilgiyi oyun tarafından yayınlanan güncellemelerde göreceğiz.

Dead by Daylight Yayında

Dead by Daylight ekibi Twitch sayfalarından yapacakları iki yayınla Cadılar Bayramını beraber kutlamak için severlerini davet ediyor.

  • 15 Ekim – Bake by Daylight
  • 28 Ekim – The Halloween Scream Steam

Dead by Daylight Mobile

12 Ekim’den itibaren Dead by Daylight Mobile uygulamasına gelecek olan Dead by Daylight Cadılar Bayramı etkinliğine telefonunuza indireceğiniz uygulamasıyla bu eğlenceyi her yere taşıyabilirsiniz.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 7: Twitch İki Faktörlü Doğrulama Nasıl Etkinleştirilir? - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Twitch İki Faktörlü Doğrulama Nasıl Etkinleştirilir?

Sonraki İçerik
Görsel 8: Grand Theft Auto The Trilogy The Definitive Edition Açıklandı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Grand Theft Auto The Trilogy The Definitive Edition Açıklandı

Alakalı İçerikler