Ghostwire Tokyo Ertelendi

Takip Et
Geliştirici Tango Gameworks, Ghostwire Tokyo’nun ertelendiğini twitterdan yaptıkları paylaşımla duyurdu.

The Evil Within geliştiricisi Tango Gameworks’ün bir sonraki oyunu Ghostwire Tokyo, önceden planlanan çıkış tarihini yapamayacak. Başlangıçta 2021’de beklenen oyun, “2022’nin başlarına” ertelendi. Stüdyo, Salı günü oyunun resmi Twitter hesabına yayınlanan bir bildiriyle ertelemeyi duyurdu.

Geliştirici, “Oyunu mümkün olan en kısa sürede sizinle paylaşmak istiyoruz, böylece inşa etmek için çok çalıştığımız perili bir Tokyo’nun unutulmaz versiyonunu deneyimleyebilirsiniz” dedi. “Aynı zamanda Tango’daki herkesin sağlığını korumaya da odaklandık. Yeni sürüm penceremiz bize Ghostwire dünyasını her zaman hayal ettiğimiz gibi hayata geçirmemiz için zaman verecek.”

Tango Gameworks, Ghostwire Tokyo’nun “önümüzdeki aylarda” daha fazlasını göstereceğini söyledi.

Ghostwire Tokyo ilk olarak 2019’da yayıncı Bethesda Softworks’ün E3 basın etkinliğinde duyuruldu. Günümüz korku oyunu, yalnızca geliştirici soyağacıyla değil, aynı zamanda eski yaratıcı yönetmen Ikumi Nakamura’nın büyüleyici sahnedeki varlığı nedeniyle de dikkat çekti. Nakamura o zamandan sonra projeden ve Tango’dan ayrıldı.

Ghostwire Tokyo’nun hikayesi, Tokyo’daki garip kaybolmaları içeriyor; Bu fenomenin kaynağını ortaya çıkarmak ve şehri garip, yeni bir kötülükten arındırmak oyuncuya kalmış. Oyunun resmi açıklamasına göre, oyuncular gizli bir tehditle karşı karşıya kaldıklarında ve komplo teorilerini ve şehir efsanelerini çözdüklerinde hayalet yeteneklerini kullanacaklar.

Ghostwire Tokyo, Arkane Studios’un Deathloop’u gibi, Windows PC’ye ve Playstation 5’e gelecek. Ekim 2021 yayın penceresi bu yılın başlarında Sony Interactive Entertainment tarafından açıklandı, ancak Ghostwire Tokyo hiçbir zaman kesin bir çıkış tarihi açıklamadı.

Tango Gameworks, 2010 yılında eski Capcom çalışanı Shinji Mikami tarafından kuruldu. Ekip, şu anda Microsoft’a ait olan ana şirket Bethesda Softworks aracılığıyla 2014’te The Evil Within ve 2017’de The Evil Within 2’yi piyasaya sürdü.

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Monster Hunter Stories 2 Royal Canavarlar

Sonraki İçerik
Avatar photo

LeBron James Fortnite’a Geliyor

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Oyun dünyasındaki son haberler ve eğlenceli içerikler paylaştığımız Instagram sayfamızı hemen takip etmek için 'Takip Et' butonuna tıklayın!