Monster Hunter Stories 2 Royal Canavarlar

Takip Et
Yüksek seviye zırh ve silahlara oyunun erken safhasında erişmenin yolu: Monster Hunter Stories 2 Royal Canavarlar

Monster Hunter Stories 2 oynamaktan keyif alan bir oyuncusysanız, oyunun erken safhasında kaliteli zırhlar ve silahlar elde edebilmek adına en büyük şansınız Royal Canavarlar olacaktır. Tigrex gibi oldukça güçlü üyeleri arasında barındıran Monster Hunter Stories 2 Royal Canavarlar, hikaye görevini devam ettirdiğiniz takdirde ilerleyen süreçte erişebileceğiniz bölgelerde bulunurlar. Ancak eğer planınızı doğru yaparsanız, bu canavarların yumurtalarını kurtarmanız bile mümkün olabilir ancak bunun için iyi bir hazırlık yapmanız şart.

Görsel 4: Monster Hunter Stories 2 Royal Canavarlar - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Monster Hunter Stories 2 Royal Canavarlar Nelerdir?

Royal Canavar dediklerimiz aslında oyunun erken safhasında kaliteli ekipmanlara ve canavarlara erişmenizi sağlayacak fırsatı yaratan canvarlardan ibaret. Genellikle bölgelerindeki Catavan civarında bulunurlar ve istediğiniz vakit, hazırlığınızı yaparak onlara meydan okuyabilirsiniz. Aynı zamanda, bir canavarın eğer karşılaştığınız diğerleri gibi sizi takip edip etmemesine bakarak, eğer takip etmiyorsa royal canavar olduğunu da anlayabilirsiniz.

Muhtemelen bu canavarlarla ilk karşılaşmanızda tüm takımınızı tek seferde ortadan kaldırabilecek kadar güçlü olacaktır. Dolayısıyla, eğer başarılı sonuç almak istiyorsanız, en büyük şansınız, bölge içinde size verilen vaktin sonlarına doğru, daha iyi ekipmanları elde ederek ve bu canavarlardan daha güçlü hale gelerek onlara meydan okumanız olacaktır.

Monster Hunter Stories 2 Royal Canavarlar Tekrar Doğarlar Mı?

Evet, Royal canavarlar bölgeyi terk edip geri geldiğinizde ya da Catavan’a giderek günün vaktini düzenlediğinizde tekrar ışınlanırlar. Böylelikle tekrar tekrar şansınızı deneyerek, elde edeceğiniz materyaller için royal canavarları farmlayabilir ya da yumurtalarını elde edebilme şansınızı arttırabilirsiniz.

Monster Hunter Stories 2 Royal Canavarlar Geri Çekiliyorlar mı?

Bu sorunun yanıtı biraz karmaşık. Teorik olarak, evet, geri çekiliyorlar. Normal canavarlarla aynı şartları gerçekleştirmeniz halinde geri çekilmeleri gerekmekte. Ancak bazı oyuncuların, royal canavarlara karşı tuzakları kullanarak geri çekilmelerini zorlayacak taktikler denediklerinde bunun gerçekleşmediğine dair şikayetleri de mevcut. Bunun oyun içi bir hatadan mı yoksa oyunun royal canavarlara karşı bu tuzak taktiklerinin kullanılmasını istememesinden mi kaynaklandığını ise bilemiyoruz.

Yine de, paintball taktiğini kullanarak onları geri çekilmeye zorlamanız mümkün. Savaş esnasında bir paintball kullanın ve bunu takiben 3 tur içerisinde canavarı yenin. Böylelikle onun geri çekilme ihtimalini de güçlendirmiş olacaksınız. Özellikle, bir royal canavarla savaştıktan ve can barını ortaya çıkardıktan sonra bu taktiği kullanmak sizin için çok daha kolay olacaktır.

Monster Hunter Stories 2 Royal Canavarlar

Royal Tigrex
Mekan Zayıflık
Geri Çekilme Taktiği
Ganimetler
Alcala Valley Elektrik, Kesici Saldırılar (kafadan) Shock Tuzağı kullanın, sonra kılıç kullanarak kafa kısmında kırık oluşturun Tigrex Scale, Wyvern Stone, Tigrex Claw, Monster Bone (L)

Royal Monoblos
Mekan Zayıflık Geri Çekilme Taktiği Ganimetler
Harzgai Hill – Inner Elektrik, Delici Saldırılar (Boynuz, Karın, Kuyruk bölgesine), Kesici Saldırılar (Karın Bölgesine), Felç edin ve sonra kılıç-kalkan kullanarak yenin Monoblos Shell, Monoblos Ridge, Blood Red Horn, Wyvern Stone, Monster Bone (L)

Royal Gammoth
Mekan Zayıflık Geri Çekilme Taktiği Ganimetler
Loloska (Woodland Catavan yakınlarında) Ateş, Kör Saldırılar[Blunt] (Bacaklar, Gövde, Kafa bölgesine), Kesici Saldırılar (Kuyruk, Burun bölgesine) Glavenus Kinship Yeteneğini kullanın Gammoth Hide, Gammoth Shell, Gammoth Tusk, Fortune Fang

Royal Zinogre
Mekan Zayıflık Geri Çekilme Taktiği Ganimetler
Lavina Glacial Peaks Buz, Delici saldırılar (Gövde, Kafa bölgesine), Kesici saldırılar (Kuyruk bölgesine) Blastblight ile vurduktan sonra bir buz yeteneği ile yenin Zinogre Shell, Zinogre Shockfur, Zinogre Plate, Electro Sac

Royal Brute Tigrex
Mekan Zayıflık Geri Çekilme Taktiği Ganimetler
Lamure – Sadona Barrens Elektrik, Kör Saldırılar [Blunt] (Kafa Bölgesine) Shock Tuzağı kullanın ve sonra kafasını çekiçle kırın Brute Tigrex Scale, Brute Tigrex Claw, Brute Tigrex Tail, Wyvern Stone

 

White Monoblos
Mekan Zayıflık Geri Çekilme Taktiği Ganimetler
Lamure – Jalma Highlands Elektrik, Delici Saldırılar (Boynuz, Kuyruk, Bacak Bölgesine) Felç edin ve sonra oklayarak yenin W. Monoblos Shell, W. Monoblos Ridge, W. Monoblos Horn, Wyvern Gem

İçeriklerimizden daha hızlı haberdar olmak için Telegram kanalımıza katılabilir, sosyal medyada gezinirken bilgilenmek için Instagram ve Twitter hesaplarımızı takip edebilirsiniz. Ücretsiz Oyun Haberleri ve Espor Haberleri için Pilli Oyun‘da kalmayı unutmayın.

Fikirlerinizi yorumlar kısmından bizimle paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik

Monster Hunter Stories 2 Nadir Canavarlar

Sonraki İçerik

Ghostwire Tokyo Ertelendi

Alakalı İçerikler
""