GameX 2023 İndirimli Bilet Satışları Başladı!

Avatar photo
Takip Et
30 Ağustos – 2 Eylül tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan GameX 2023’ün indirimli bilet satışları başladı.
Görsel 4: GameX 2023 İndirimli Bilet Satışları Başladı! - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

GameX 2023 Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı, siz değerli oyun severleri 30 Ağustos – 2 Eylül tarihlerinde TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek olan, Türkiye’nin şimdiye kadar gördüğü en büyük oyun buluşmasına sizleri yeniden davet ediyor.

EEMEA bölgesinin en prestijli fuarı olan GameX, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde, ziyaretçilerine dolu dolu geçirecekleri 4 günlük bir deneyim yaşatmak için hazırlanıyor.

GameX 2023’de neler olacak?

GameX 2023’de en yeni oyunları oynama şansına erişebilecek, birbirinden eğlenceli oyun turnuvaları ve etkinlikleri ile eğlenceyi sonuna kadar yaşayacaksınız. Sevdiğiniz YouTuber ve Streamerlar ile tanışabilecek, kendileriyle fotoğraf çekilebilecek ve keyifli vakit geçirebileceksiniz. Her sene olduğu gibi bu sene de GameX’te bireysel ve grup cosplay yarışmaları da düzenlenecek. Drone & Robot Yarışları da GameX’e ayrı bir hava katacak. B2B Alanı’nda sektörün paydaşlarıyla birebir görüşüp iş ağınızı genişletebilecek, Geek Bazaar da katılımcıların el yapımı ürünlerini inceleyebilecek ve satın alabileceksiniz. Indie Game Alanı’nda ise bağımsız oyun geliştiricilerinin geliştirdiği oyunları deneyimleyebileceksiniz. Workshop Alanı sizlere oyun geliştirme, cosplay yapımı, resim ve sanat alanında işinin uzmanı birçok kişiden yardım almanızı, pratik yapmanızı ve püf noktaları öğrenebileceğiniz atölye çalışmaları gerçekleştirmenizi sağlayacak.

Görsel 5: GameX 2023 İndirimli Bilet Satışları Başladı! - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Nasıl bilet alabilirim?

GameX 2023 için indirimli ziyaretçi biletlerini bu adresten adresinden alabilirsiniz.

GameX 2023 İndirimli Bilet Fiyatları:

  • 1. Gün Ziyaretçi Bileti (30 Ağustos): 50 TL
  • 2. Gün Ziyaretçi Bileti (31 Ağustos): 50 TL
  • 3. Gün Ziyaretçi Bileti (1 Eylül): 50 TL
  • 4. Gün Ziyaretçi Bileti (2 Eylül): 50 TL
  • 4 Günlük Kombine (30 Ağustos – 2 Eylül): 170 TL

GameX 2023 ile ilgili sıkça sorulan sorulara buradan ulaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: Tencent, Dying Light'ın Geliştiricisi Techland'in Çoğunluk Hissesini Satın Alacak - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Tencent, Dying Light’ın Geliştiricisi Techland’in Çoğunluk Hissesini Satın Alacak

Sonraki İçerik
Görsel 7: Stardew Valley Sinema Salonu Nasıl Açılır? - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Stardew Valley Sinema Salonu Nasıl Açılır?

Alakalı İçerikler
""