Türkiye Oyun Sektörü Raporu 2023 Şimdi Yayında

Bully 2’nin Yakında Duyurulacağı İddia Ediliyor

Avatar photo
Takip Et
İnternette, uzun zamandır beklenen Bully 2’nin yakında duyurulacağı söylentileri dolaşmaya başladı. Biz de Bully 2 söylentileri hakkındaki bilgileri sizler için derledik.
Görsel 4: Bully 2'nin Yakında Duyurulacağı İddia Ediliyor - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Rockstar Games hayranlarının çoğu şirketin GTA 6’yı duyurmasını bekliyor olsa da yadsınamayacak bir hayran kitlesi de yaklaşık 16 yıldır Bully 2’nin duyurulmasını bekliyor. Söylentilerin kaynağına bakılınca yakın zamanda oyunun duyurusu gerçekleşecek olabilir.

Daha önceden Battlefield ve Call of Duty sızıntılarıyla ün kazanan Tom Henderson, The Game Awards 2021’de Bully 2’yle alakalı sürpriz bir duyuru olacağını iddia etti. Henderson, bazı kişilere oyun ile ilgili materyallerin gösterildiği ve buna dayanarak oyunun yakında duyurulabileceğini söyledi. Sonrasında attığı Tweet ile oyunun oynanabilir bir versiyonunu bile görmüş birkaç kişi olabileceğini söyledi.

Tom Henderson’ın Bully 2 hakkındaki söylentileri doğru mu?

2008 yılında çıkış yapan ilk oyunun piyasaya sürülmesinden bu yana geçen sürede yeni oyundan hiçbir haber alınamamıştı. En son raporlar Bully 2’nin yıllar önce Rockstar tarafından iptal edildiğini ortaya çıkarttı.

Henderson’ın bu iddiaları destekleyecek somut bir kanıt sunmadığı için söylentilerin doğruluğunu kanıtlayamadık fakat daha önceden yaptığı Call of Duty: Vanguard ve Battlefield 2042 sızıntılarının doğrulandığı göz önüne alındığında Bully 2 duyurusu gerçekten yakında yapılacak olabilir.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Assassin's Creed Valhalla Dawn of Ragnarök Duyuruldu - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Assassin’s Creed Valhalla Dawn of Ragnarök Duyuruldu

Sonraki İçerik
Görsel 6: Xbox Game Pass Aralık Ayı Oyunları Açıklandı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Xbox Game Pass Aralık Ayı Oyunları Açıklandı

Alakalı İçerikler
""