GTA 6 Sızıntısı Rockstar Tarafından Doğrulandı

Avatar photo
Takip Et
Rockstar, GTA 6 sızıntılarının gerçek olduğunu doğruladı ve konu hakkında açıklama yaptı.
Görsel 4: GTA 6 Sızıntısı Rockstar Tarafından Doğrulandı - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Geçtiğimiz gün bir GTA forumu üzerinde “teapotuberhacker” adlı bir kullanıcı tarafından paylaşılan kaynak kodları ve 90 video hakkında Rockstar tarafından resmî açıklama yapıldı.

GTA 6 sızıntısının gerçek olduğunu doğrulayan Rockstar Games, Twitter hesabından yaptığı açıklamayla durum hakkında yorumlarını paylaştı.

Görsel 5: GTA 6 Sızıntısı Rockstar Tarafından Doğrulandı - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Rockstar’ın GTA 6 sızıntısı hakkında yaptığı açıklama

Yakın zamanda, yetkisiz bir üçüncü tarafın, bir sonraki Grand Theft Auto için erken geliştirme görüntüleri de dahil olmak üzere, gizli bilgilere yasa dışı bir şekilde eriştiği ve sistemlerimizden indirdiği bir ağ saldırısına maruz kaldık. Şu anda, canlı oyun hizmetlerimizde herhangi bir kesinti veya devam eden projelerimizin gelişimi üzerinde uzun vadeli bir etki beklemiyoruz.

Bir sonraki oyunumuzun herhangi bir detayını sizinle bu şekilde paylaştığımız için son derece hayal kırıklığına uğradık. Bir sonraki Grand Theft Auto oyunu üzerindeki çalışmalarımız planlandığı gibi devam edecek ve siz oyuncularımıza beklentilerinizi gerçekten aşan bir deneyim sunmaya her zamanki gibi bağlıyız. Yakında herkesi tekrar güncelleyeceğiz ve elbette, hazır olduğunda sizi bu sonraki oyunla doğru bir şekilde tanıştıracağız. Bu durumda devam eden destekleri için herkese teşekkür etmek istiyoruz.

Rockstar Games twitter hesabından yapılan açıklama.

Açıklamadan anlayabileceğiniz üzere Rockstar Games, paylaşılan videoların ve ekran görüntülerinin GTA 6’nın erken geliştirme sürümünden edinildiğini doğruladı. Sızıntıların ardından genel olarak yayılan havanın aksine Rockstar ekibi bu durumun oyunun geliştirilmesinde herhangi bir engel olmayacağını ve erteleme yapılmayacağını söyledi.

Oyunun normal şekilde lansmanının yapılacağını söyleyen Rockstar, henüz bir çıkış ya da fragman tarihi vermenin aksine oyunun hazır olduğu tarihte yapılacağını söyledi.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 6: GTA 6 Sızıntısı Olduğu İddia Edilen Video ve Görseller Paylaşıldı - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

GTA 6 Sızıntısı Olduğu İddia Edilen Video ve Görseller Paylaşıldı

Sonraki İçerik
Görsel 7: Oyunun Kalbi Gaming İstanbul’da Attı - Donanım Haberleri - Oyun Dijital

Oyunun Kalbi Gaming İstanbul’da Attı

Alakalı İçerikler
""