Stalker 2, Aralık Ayına Ertelendi

Avatar photo
Takip Et
GSC Game World, Stalker 2: Heart of Chernobyl’in çıkışını 8 Aralık’a erteledi.
Görsel 4: Stalker 2, Aralık Ayına Ertelendi - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Yaptığı Twitter paylaşımıyla GSC Game World, Stalker 2: Heart of Chernobyl’in çıkışının 8 Aralık 2022 tarihine ertelendiğini duyurdu.

Ertelenmeden önce oyunun 28 Nisan’da piyasa sürülmesi planlanıyordu. Geliştirici stüdyo, oyunun istenen duruma ulaştırmak ve vizyonlarını gerçekleştirmek için ek yedi ay süreye ihtiyacı olduğunu söyledi.

Stalker 2: Heart of Chernobyl’in stüdyo tarihindeki en büyük projesi olduğunu söyleyen GSC Game World, oyunun kapsamlı test ve cilalama gerektireceğini, bu nedenle geliştirmenin düzgün bir şekilde tamamlanmış bir ürünü piyasaya sürmek için “gerektiği kadar uzun” sürmesi gerektiğini söyledi.

Stalker 2, seriye yeni bir soluk getirecek.

Stalker 2’in haritası, kıyamet sonrası açık bir dünya olarak keşfedebilecek ve dizi için bugüne kadarki en büyüklerden haritalardan biri olacak.

Bölgede yaşayan hem canavarlar hem de gruplar sürekli olarak birbirleriyle etkileşime girecek. Önceki Stalker oyunlarında bulunan yaşayan bir dünyanı simüle eden A-Life’ın yeniden tasarlanan versiyonu A-Life 2.0, dünyanın durumunu, karakterlerin ve mutantların durumunu davranışlarını kontol ederek bölgeyi sürekli değişken bir hale getirecek.

Verdiğiniz kararlar sadece kısa vadeli sonuçlara yol açmayacak, aynı zamanda dünyanın kendisini de etkileyecek.

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Far Cry 6 Pagan Control DLC'si Yayımlandı - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Far Cry 6 Pagan Control DLC’si Yayımlandı

Sonraki İçerik
Görsel 6: Internet Cafe Simulator 2 Sistem Gereksinimleri - Oyun Haberleri - Oyun Dijital

Internet Cafe Simulator 2 Sistem Gereksinimleri

Alakalı İçerikler
""