Dead Space Remake Çıkış Tarihi Belli Oldu

Avatar photo
Takip Et
Dead Space Remake çıkış tarihi, 27 Ocak 2023 olarak duyuruldu. EA ve Motive Studios yaptıkları canlı yayında oyun ile ilgili teknik bilgiler verdi.
Görsel 3: Dead Space Remake Çıkış Tarihi Belli Oldu - Rehber - Oyun Dijital

Geçtiğimiz yaz, geleceği duyurulan Dead Space Remake’in nihayet çıkış tarihi belirlendi. Oyunun yapımcıları tarafından yapılan bir canlı yayında, oyun ile alakalı görsel efekt, ışıklandırma gibi teknik detaylar gösterilirken duyuruldu.

Görsel 4: Dead Space Remake Çıkış Tarihi Belli Oldu - Rehber - Oyun Dijital

Dead Space Remake Çıkış Tarihi

Electronic Arts ve Motive Studios oyunun 27 Ocak 2023 tarihinde Xbox Series X/S, PS5 ve bilgisayarlar platformlarına çıkış yapacağını duyurdu.

Yakın tarihli bir basın açıklamasında, oyun geliştiricilerinden Phillippe Ducharme, “Bu yeniden yapım projesinde yer alarak, Motive Studios olarak çok eğlendik. Serinin gerçek hayranlarıyız ve Dead Space’e hak ettiği saygıyı göstermek istiyoruz.” demişti.

Ayrıca yapılan duyuru yayınında, Dead Space Remake’in görücüye çıkacak ilk oynanış videosunu da Cadılar Bayramı’na (31 Ekim 2022) yakın bir tarihte duyurulacağını da söylediler. Bu açıklamayı beklerken aşağıdan yapılan yayını izleyebilirsiniz:

En güncel oyun haberleri için Instagram, Twitter ve Google Haberler üzerinden Oyun Dijital’i takip edebilirsiniz. Ayrıca, fikirlerinizi yorumlar kısmından diğer okurlarımızla paylaşabilirsiniz.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Önceki İçerik
Görsel 5: Apex Legends Mobile Çıkış Tarihi Duyuruldu - Rehber - Oyun Dijital
Avatar photo

Apex Legends Mobile Çıkış Tarihi Duyuruldu

Sonraki İçerik
Görsel 6: Fall Guys Oynaması Ücretsiz Oluyor - Rehber - Oyun Dijital
Avatar photo

Fall Guys Oynaması Ücretsiz Oluyor

Alakalı İçerikler
Oyun Dijital olarak daha iyi deneyim için çerezleri kullanıyoruz. Daha fazla bilgi için tıklayın.

Oyun dünyasındaki son haberler ve eğlenceli içerikler paylaştığımız Instagram sayfamızı hemen takip etmek için 'Takip Et' butonuna tıklayın!